Gå til hovedindhold

Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One

Pris fra 1.586,76 krtil 2.611 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.024,24 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1586.76 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G920 Driving Force - Rat og pedalsæt - kabling - for Microsoft Xbox One & PC
1.586,76 kr
Til butik
Logitech® | G920 Driving Force - Rat og pedalsæt - kabling - for Microsoft Xbox One & PC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Rat & Pedaler
Farve: 1
Artikel nr.: 941-000123
EAN: 5099206058996
Varenr.: 1136211
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G920 Driving Force Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
1.644 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One
1.789 kr
Til butik
Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One billede

Produktinformation

Oplev realistisk racerkørsel med Logitech G920 rat og pedalsæt! Designet til Xbox og PC, leverer G920 imponerende præcision og force feedback til en autentisk kørefornemmelse. Force feedback med to motorer - mærk underlaget, sving og bump Kompatibel med Xbox Series X|S, Xbox One og PC 900 graders drejning for realistisk ratrespons Indbyggede gearskifteknapper og pedalsæt med gas, bremse og kobling Robust konstruktion i metal og læder for lang holdbarhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 941-000123
EAN: 5099206058996
Varenr.: 2502128
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G920 Driving Force Racing
1.839 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G920 Driving Force Racing Wheel For PC and XB1 /PC Rat/Pedal - GEEKD.dk
1.874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rat og pedalsæt Logitech G920 Driving Force til Xbox One og pc
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rat og pedalsæt Logitech G920 Driving Force til Xbox One og pc
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech G 920 Driving Force Rat til Xbox og PC
2.099 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G920 Driving Force Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
2.369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel (X-Box/PC)
2.440 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G920 Driving Force Sort
-0%2.611 kr
Før 2.611,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.586,76 kr1.586,76 krKøb
2CompuMail DK1.644 kr1.644 krKøb
3Proshop DK1.789 kr1.789 krKøb
4Komplett DK1.839 kr1.839 krKøb
5Geekd1.874 kr1.874 krKøb
6Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
7Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
8Av-Cables DK2.099 kr2.099 krKøb
9Ultrashop2.369 kr2.369 krKøb
10Teknikproffset DK2.440 kr2.509 krKøb
11Dustin DK2.611 kr2.697,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One

PriceData har fulgt prisen på Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.290 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 1.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.661 kr.

Den nuværende pris på 1.586,76 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Logitech G920 Driving Force (Xbox X-S / Xbox One / PC) - Wired Steering wheel & Pedal set - Microsoft Xbox One de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.586,76 kr18,3 kr (1%)
17. maj 20261.605,06 kr
3. maj 20261.604,23 kr98,77 kr (6%)
10. apr. 20261.703 kr9 kr (1%)
30. mar. 20261.712 kr42 kr (3%)
2. mar. 20261.670 kr42 kr (2%)
1. mar. 20261.712 kr9 kr (1%)
28. feb. 20261.721 kr9 kr (1%)
26. feb. 20261.730 kr18 kr (1%)
25. feb. 20261.712 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret