Gå til hovedindhold

ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One

Pris fra 1.830 krtil 3.328 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.498 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.646 kr 6. maj

Sammenlign priser på ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1830 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ThrustMaster T248 Rat og Pedalsæt - PC, Xbox
1.830 kr
Til butik
ThrustMaster T248 Rat og Pedalsæt - PC, Xbox billede

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Kategori: Rat & Pedaler
Farve: 2
Artikel nr.: 4460182
EAN: 3362934402754
Varenr.: 7424562
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One
1.857 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC XBOX Rat/Pedal - GEEKD.dk
2.089 kr
Til butik
ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC XBOX Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

THRUSTMASTER T248 Rat og pedalsæt tilbyder en enestående køreoplevelse på din PC eller Xbox. Uanset om du er en erfaren simracer eller bare nyder at køre i virtuelle verdener, vil dette styringssetup tage din racingspil til nye højder. Med det realistiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Pedal
EAN: 3362934402754
Varenr.: 42873319489773
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One
2.639 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster T248 - Xbox/PC - Wired Controller - Microsoft Xbox One
2.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racer-rat til Xbox og PC - Thrustmaster T248X (sort)
-17%2.999 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racer-rat til Xbox og PC - Thrustmaster T248X (sort)
-17%3.019 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster - T-248 - Racing Wheel For Xbox X/s & Pc
3.239,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster T-248 - Racing Wheel til Xbox X/S & PC
3.328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.830 kr1.830 krKøb
2CompuMail DK1.857 kr1.857 krKøb
3Geekd2.089 kr2.089 krKøb
4Ultrashop2.639 kr2.639 krKøb
5Proshop DK2.699 kr2.699 krKøb
6Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
7Vivas DK3.019 kr3.188 krKøb
8Gucca.dk3.239,95 kr3.239,95 krKøb
9Teknikproffset DK3.328 kr3.397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One

PriceData har fulgt prisen på ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.646 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 2.086 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.814 kr.

Den nuværende pris på 1.830 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for ThrustMaster T248 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.830 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.831 kr8 kr (0%)
26. maj 20261.839 kr8 kr (0%)
25. maj 20261.831 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.839 kr24 kr (1%)
23. maj 20261.815 kr156 kr (9%)
22. maj 20261.659 kr164 kr (9%)
21. maj 20261.823 kr36 kr (2%)
20. maj 20261.859 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.867 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret