Gå til hovedindhold

Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk

Pris fra 1.517 krtil 2.119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 602 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.375 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1517 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On - Rat - kablet
1.517 kr
Til butik
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On - Rat - kablet billede

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Kategori: Rat & Pedaler
Farve: 4
Artikel nr.: 4160571
EAN: 3362932914143
Varenr.: 3253974
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk
1.579 kr
Til butik
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat - Oplev den ultimative Formel 1-kørsel! Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat er det perfekte tilbehør til alle racingentusiaster, der ønsker en autentisk Formel 1-oplevelse. Dette rat er kompatibelt med PC, PS3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Pedal
EAN: 3362932914143
Varenr.: 42873319162093
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-on
1.639,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On - Wired Wheel - Sony PlayStation 3
1.668 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster Tilføjelse til Ferrari F1-hjul
1.710 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC Sony PlayStation 3
1.764 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racer-rat Thrustmaster Ferrari F1 Black RF - trådløs til PC, PS4, PS5, PS3 og Xbox
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racer-rat Thrustmaster Ferrari F1 Black RF - trådløs til PC, PS4, PS5, PS3 og Xbox
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.517 kr1.517 krKøb
2Geekd1.579 kr1.579 krKøb
3Gucca.dk1.639,95 kr1.639,95 krKøb
4Proshop DK1.668 kr1.668 krKøb
5Teknikproffset DK1.710 kr1.769 krKøb
6CompuMail DK1.764 kr1.764 krKøb
7Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
8Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.318 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 1.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.504 kr.

Den nuværende pris på 1.517 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat PC PS3 PS4 PS4 XBOX PC Rat/Pedal - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.517 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.512 kr136 kr (10%)
9. maj 20261.376 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.375 kr57 kr (4%)
28. feb. 20261.318 kr57 kr (4%)
24. feb. 20261.375 kr57 kr (4%)
18. feb. 20261.318 kr109 kr (8%)
17. feb. 20261.427 kr1 kr (0%)
14. feb. 20261.428 kr2 kr (0%)
13. feb. 20261.430 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret