Gå til hovedindhold

Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set

Pris fra 597 krtil 1.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 502 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 597 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS Rat og pedalsæt PC, Xbox
597 kr
Til butik
Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS Rat og pedalsæt PC, Xbox billede

Produktinformation

Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS  - Rat og pedalsæt - kablet - for PC, Microsoft Xbox

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Artikel nr.: 4460297
EAN: 3362934404062
Varenr.: 1003591168
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set
-17%649 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set billede

Produktinformation

Kør som en ægte Ferrari-racerkører! T98 Ferrari 296 GTS er et officielt licenseret rat- og pedalsæt til Xbox og PC, inspireret af den ikoniske Ferrari 296 GTS. Med en rotationsvinkel på 240°, bungee cord-teknologi og en Manettino-drejeknap med 3 køreprofiler får du en realistisk og spændende raceroplevelse. Det kompakte design med hurtig montering gør det nemt at bruge og opbevare, mens pedalernes Hall-effektsensorer sikrer langvarig præcision. Perfekt til Forza Horizon 5 - Forza Ferrari! Pedalsæt med Hall-effektsensorer Et sæt med 2 pedaler (speeder og bremse) medfølger. Pedalerne er udstyret med Thrustmasters patenterede H.E.A.R.T. Hall-effektsensorer for at sikre, at produktet bevarer sin knivskarpe præcision i mange år fremover. Pedalsættets kompakte design gør, at det kan installeres og bruges selv på steder med begrænset plads.

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 4460297
EAN: 3362934404062
Varenr.: 3402822
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ThrustMaster rat Thrustm. T98X Ferrari 296GTS Wheel XBO/PC retail - rat (4460297)
669 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster T98-X FERRARI 296 GTS
682 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster T98-X Ferrari 296 GTS Rat og pedalsæt PC, Xbox
759 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster T98-x Ferrari 296 Gts
889,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racing rat - Thrustmaster Ferrari 296 GTS Wheel Rim (T98X)
1.079 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racing rat - Thrustmaster Ferrari 296 GTS Wheel Rim (T98X)
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK597 kr597 krKøb
2Proshop DK649 kr688 krKøb
3CS MEGASTORE DK669 kr708 krKøb
4Teknikproffset DK682 kr741 krKøb
5Ultrashop759 kr759 krKøb
6Gucca.dk889,95 kr889,95 krKøb
7Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
8Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set

PriceData har fulgt prisen på Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set i 171 dage. Laveste pris i perioden er 597 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 693 kr.

Den nuværende pris på 597 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Thrustmaster T98-X FERRARI 296 GTS - PC & Xbox - Wired Wheel, gamepad and pedals set de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026597 kr12 kr (2%)
20. maj 2026609 kr13 kr (2%)
13. maj 2026622 kr12 kr (2%)
6. maj 2026634 kr15 kr (2%)
28. apr. 2026649 kr10 kr (2%)
27. apr. 2026659 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026660 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026659 kr7 kr (1%)
23. apr. 2026666 kr11 kr (2%)
22. apr. 2026677 kr71 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret