Gå til hovedindhold

Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk

Pris fra 1.460 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 339 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.429 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1460 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On - Wired Controller
1.460 kr
Til butik
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On - Wired Controller billede

Produktinformation

Rat, kablet

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 4160571
EAN: 3362934108717
Varenr.: 2433925
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk
1.607 kr
Til butik
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat - Få en ægte Formel 1-oplevelse! Med Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat kan du opleve adrenalinet fra Formel 1-racerløb direkte i dit hjem. Dette rat er designet til at give dig den mest realistiske og autent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Pedal
EAN: 3362934108717
Varenr.: 42385790828781
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster Tilføjelse til Ferrari F1-hjul
1.642 kr
Til butik
ThrustMaster Tilføjelse til Ferrari F1-hjul billede

Produktinformation

Den aftagelige Ferrari 150th Italia racerhjulsreplika til ThrustMaster T500 RS*, T300 RS*, T300 Ferrari GTE* & TX racerhjul*, Et præcist, robust og realistisk racerhjul, Replika i fuld størrelse af Formel 1 Ferrari 2011-racerhjulet, under officiel licens fra Ferrari, til dit T500 RS*, T300 RS*, T300 Ferrari GTE* & TX-racerhjul*. Ægte F1-stil ridset-børstet metal Push & Pull shifters, Forstærket overflade i ridset, børstet metal, der sikrer optimal soliditet og inerti, Hjul med gummitekst giver et realistisk og behageligt greb, Drejeknapper, kontakter og handlingsknapper i professionel kvalitet: 2 x encoder-drejeknapper (til at justere bilens indstillinger direkte under løbet), 8 x trykknapper med dobbelt spærring, 3 x 3-positions metalkontakter med recentrering af hjulet, 2 x 8-vejs D-pads med højt tryk, der reagerer på realistisk tryk, 2 x op/ned-hastighedsskiftere (F1 Push & Pull-stil), To tilgængelige spiltilstande: Normal tilstand, pc- og PS3™/ PS4™/ Xbox One-kompatibel (med 13 actionknapper og 3 D-pads), Avanceret tilstand, pc-kompatibel (med 25 actionknapper og 1 D-pad), Aftageligt racerhjul med ThrustMaster Quick Release-system - skift hurtigt fra T500 RS*, T300 RS*, T300 Ferrari GTE* & TX racerhjul* til F1 Ferrari*-hjulet (og omvendt). Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Gaming tilbehør
EAN: 3362934108717
Varenr.: D21466
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster - Rat Udvidelse - Ferrari F1 Wheel Add-on
1.779,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.460 kr1.460 krKøb
2Geekd1.607 kr1.607 krKøb
3Teknikproffset DK1.642 kr1.701 krKøb
4Gucca.dk1.779,95 kr1.779,95 krKøb
5Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.735 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.418 kr.

Den nuværende pris på 1.460 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On Rat Rat/Pedal - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 20261.460 kr4 kr (0%)
14. apr. 20261.456 kr4 kr (0%)
10. apr. 20261.460 kr31 kr (2%)
3. apr. 20261.429 kr2 kr (0%)
2. apr. 20261.431 kr332 kr (30%)
28. feb. 20261.099 kr360 kr (25%)
25. feb. 20261.459 kr37 kr (3%)
24. feb. 20261.422 kr262,05 kr (23%)
19. feb. 20261.159,95 kr73,05 kr (6%)
18. feb. 20261.233 kr184 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret