Gå til hovedindhold

Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4

Pris fra 2.856 krtil 3.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.804 kr 3. maj

Sammenlign priser på Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2856 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4
2.856 kr
Til butik
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing - Alcantara - rat og pedalsæt - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Artikel nr.: 4160652
EAN: 3362934110031
Varenr.: 989840304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster T300 Ferrari - Alcantara edition - Wired Controller - Sony PlayStation 4
2.866 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster T300 Ferrari GTE
3.046 kr
Til butik
ThrustMaster T300 Ferrari GTE billede

Produktinformation

1080° Force Feedback-base med en børsteløs motor i industriklasseBørsteløs motor i industriklasseSuper jævn og problemfri Force Feedback-effekt. ultra-responsive og realistiske Force-effekterNy optimeret mekanisme med dobbelt rem. jævn og problemfri indsats - super lydløst systemRacinghjul med høj præcisionH.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technologyâ"¢() teknologi. med en kontaktløs magnetisk sensor: præcisionen falder ikke over tid16-bit opløsning. dvs. 65.536 værdier på styringenRotationsvinkel justerbar fra 270° til 1080°Intern hukommelse og opgraderbar firmwareFuldt justerbare metalpedaler medfølger- Metalpedaler med lang rækkevidde- Bremsepedal med progressiv... Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Rat & Joysticks
EAN: 3362934110031
Varenr.: D15043
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing - rat og pedalsæt til PC, PS3, PS4 og PS5 (Alcantara)
-39%3.099 kr
Før 5.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing - rat og pedalsæt til PC, PS3, PS4 og PS5 (Alcantara)
-39%3.119 kr
Før 5.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat/Pedal PC PS3 PS4 - GEEKD.dk
3.318 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4
3.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.856 kr2.856 krKøb
2Proshop DK2.866 kr2.866 krKøb
3Teknikproffset DK3.046 kr3.125 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
6Geekd3.318 kr3.318 krKøb
7Ultrashop3.499 kr3.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.804 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 3.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.021 kr.

Den nuværende pris på 2.856 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Thrustmaster Ferrari T300 Integral Racing Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.856 kr10 kr (0%)
2. jun. 20262.866 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.868 kr44 kr (2%)
29. maj 20262.824 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.825 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.836 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.848 kr44 kr (2%)
3. maj 20262.804 kr144 kr (5%)
2. maj 20262.948 kr71 kr (2%)
30. apr. 20263.019 kr196 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret