Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk

Pris fra 365 krtil 437 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly S-TG-HPHS-AM5 Koldplade
365 kr
Til butik
Thermal Grizzly S-TG-HPHS-AM5 Koldplade billede

Produktinformation

Thermal Grizzly S-TG-HPHS-AM5. Type: Koldplade, Materiale: Kobber, Produktfarve: Nikkel. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakketype: Kasse, Emballageindhold: 1x AM5 high performance heatspreader 4x screw 1x angle key 1x Insulation sheet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-HPHS-AM5
EAN: 4260711990861
Varenr.: 1001511803
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader - Modding
379 kr
Til butik
Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader - Modding billede

Produktinformation

AM5 High Performance Heatspreader er en opgradering til AMDs Ryzen 7000 CPU'er. Varmesprederens præcisions diamantfræsede forniklede kobberoverflade giver 240 % mere overfladeareal. Som et resultat giver AM5 varmesprederen maksimal varmeafledning med luft- og vandkølere.

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: TG-HPHS-AM5
EAN: 4260711990861
Varenr.: 3222074
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk
437 kr
Til butik
Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at presse ekstra 5 °C ud af dit AMD AM5 setup? 🔥 Med Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader får du professionel varmeafledning, der matcher dit high-end hardware. Dette præcisionsfremstillede upgrade erstatter din standard IHS og le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Luftkøler
EAN: 4260711990861
Varenr.: 49672360460624

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2Proshop DK379 kr418 krKøb
3Geekd437 kr437 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Thermal Grizzly AM5 High Performance Heatspreader CPU Køler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026365 kr14 kr (4%)
17. feb. 2026379 kr80 kr (27%)
15. jan. 2026299 kr59 kr (16%)
10. jan. 2026358 kr19 kr (6%)
4. dec. 2025339 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret