Gå til hovedindhold

Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse

Pris fra 84 krtil 107 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 20. maj

Sammenlign priser på Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NM-AM5-L9AL9I Computerkølesystem, dele og tilbehør Monteringssæt
84 kr
Til butik
Noctua NM-AM5-L9AL9I Computerkølesystem, dele og tilbehør Monteringssæt billede

Produktinformation

Noctua NM-AM5-L9AL9I. Type: Monteringssæt, Produktfarve: Sort, Understøttede procesorsokler: Sokkel AM5. Pakketype: Kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Artikel nr.: NM-AM5-L9aL9i
EAN: 9010018201383
Varenr.: 1001028524
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NM-AM5-L9aL9i processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag
107 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK84 kr84 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3Proshop DK107 kr146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse

PriceData har fulgt prisen på Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse i 173 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 386 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 66% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Noctua NM-AM5-L9AL9I, Monteringssæt, Sort, Sokkel AM5, NH-L9a NH-L9a-AM4 NH-L9i, Kasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202684 kr1 kr (1%)
20. maj 202683 kr303 kr (78%)
30. apr. 2026386 kr36 kr (10%)
23. apr. 2026350 kr35 kr (9%)
22. apr. 2026385 kr37 kr (11%)
20. apr. 2026348 kr82 kr (31%)
19. apr. 2026266 kr27 kr (11%)
18. apr. 2026239 kr27 kr (10%)
17. apr. 2026266 kr52 kr (24%)
16. apr. 2026214 kr43 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret