Gå til hovedindhold

Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag

Pris fra 59 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 11. maj

Sammenlign priser på Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 Monteringsæt til processorkøler 1-pack Sort
59 kr
Til butik
Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 Monteringsæt til processorkøler 1-pack Sort billede

Produktinformation

Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4, AM5) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Artikel nr.: NM-AM5/4-MP83 CH.BK.
EAN: 9010018201352
Varenr.: 1001027017
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag
72 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 Monteringsæt til processorkøler 1-pack Sort
89 kr
Til butik
Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 Monteringsæt til processorkøler 1-pack Sort billede

Produktinformation

Noctua chromaxblack NM-AM54-MP83 Monteringst til processorkøler 1-pack Sort Opgrader din køleløsning med Noctua chromaxblack NM-AM54-MP83 monteringst til processorkølere. Dette monteringssæt er designet til at sikre en optimal tilpasning af dine Noctua-kø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: kølepasta)
EAN: 9010018201352
Varenr.: 75642
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Noctua NM-AM5/4-MP83 chromax.black monteringssæt til CPU-køler, sort
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK59 kr59 krKøb
2Proshop DK72 kr111 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Teknikproffset DK89 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag

PriceData har fulgt prisen på Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Noctua chromax.black NM-AM5/4-MP83 - processor cooler mounting kit - CPU Monteringsbeslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202659 kr1 kr (2%)
11. maj 202658 kr1 kr (2%)
28. apr. 202659 kr1 kr (2%)
22. apr. 202660 kr2 kr (3%)
15. apr. 202662 kr1 kr (2%)
8. apr. 202663 kr1 kr (2%)
10. mar. 202664 kr4 kr (6%)
3. mar. 202668 kr1 kr (1%)
27. feb. 202669 kr1 kr (1%)
24. feb. 202670 kr12 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret