Gå til hovedindhold

Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse

TherabodyMassageapparaterEAN: 0810036057912
Pris fra 1.033 krtil 1.169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 988 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1033 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat
1.033 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat billede

Produktinformation

Therabody RecoveryPulse Arm - Massageapparat - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Artikel nr.: TB02760-01
EAN: 0810036057912
Varenr.: 1003033063
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single rozm. L
1.090 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - L - Single
1.090 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - L - Single billede

Produktinformation

● VibraPulse Technology™️ - vores patentanmeldte design, der integrerer vores proprietære QX-Micro Motors unikt vævet ind i vores stoffer ● 3 vibrationstilstande til tilpassede, personlige behandlinger ● Germanium-infunderet FlowKnit Fabric™️ tilbyder kompression med langt infrarøde fordele ● Bilateral brug på enten højre eller venstre side, eller brug af to ærmer på én gang ● 45 minutters batterilevetid med aftageligt batteri ● Kan maskinvaskes (fjern batteriet før vask) ● Sved-resistent RecoveryPulse Arm kombinerer vibration, kompression og germanium-infunderet stof, der tilbyder langt infrarøde fordele, alt sammen i et bærbart ærme. Uanset om du arbejder ved et skrivebord hele dagen eller lever en aktiv livsstil, får du smertelindring fra tennis og golfspillers albue- og underarmsømhed, mens du går i gang med din daglige rutine. Øg cirkulationen, fremskynd restitutionen og reducer ømhed gennem alle din dags aktiviteter, fra din træning til din indkøbsrejse til afslapning derhjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massage
Artikel nr.: TB02760-01
EAN: 0810036057912
Varenr.: 3227519
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse
-9%1.091 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massagearmærme Therabody RecoveryPulse - størrelse L
-4%1.149 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massagearmærme Therabody RecoveryPulse - størrelse L
-4%1.169 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.033 kr1.033 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.090 kr1.090 krKøb
3Proshop DK1.090 kr1.090 krKøb
4Løbeshop DK1.091 kr1.091 krKøb
5Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
6Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse

PriceData har fulgt prisen på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse i 183 dage. Laveste pris i perioden er 941 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 1.033 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.033 kr36 kr (3%)
28. maj 20261.069 kr59 kr (6%)
24. maj 20261.010 kr105 kr (9%)
23. maj 20261.115 kr34 kr (3%)
19. maj 20261.149 kr139 kr (14%)
12. maj 20261.010 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.009 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.008 kr190 kr (16%)
25. apr. 20261.198 kr197 kr (20%)
2. apr. 20261.001 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret