Gå til hovedindhold

Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex

TherabodyMassageapparaterEAN: 0810036057875
Pris fra 977 krtil 1.115 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 974 kr 29. maj

Sammenlign priser på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat Sort
977 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat Sort billede

Produktinformation

Therabody RecoveryPulse Arm - Massageapparat - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Artikel nr.: TB02756-01
EAN: 0810036057875
Varenr.: 1003082484
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massageærme Therabody RecoveryPulse til arm - str. M
1.089 kr
Til butik
Massageærme Therabody RecoveryPulse til arm - str. M billede

Produktinformation

Fordele ved massageærme til armFå målrettet kompressionsmassage til underarm, albue og biceps med Therabody RecoveryPulse. Det smidige ærme i sort giver komfort i hverdagen og efter træning, og kan bruges på hånden/armen med enkel betjening via knap og tre vibrationshastigheder. Ideelt til dig, der ønsker praktisk restitution uden store apparater.Gennemtænkt design til aktiv brugÆrmet er vandafvisende og lavet af nylon, polyester og germanium. Det kan maskinvaskes, så det er let at holde rent. Størrelse M passer til biceps-omkreds 27 - 34 cm. Den medfølgende batterimodul giver op til 45 minutters drift og kan udskiftes og oplades via USB-C.Massagetype: KompressionsmassageBetjening: Knap, 3 vibrationshastighederAnvendelse: Arm/håndStørrelse: M (biceps 27 – 34 cm)Farve: SortMaterialer: Nylon, germanium, polyesterVandafvisende: JaMaskinvaskbar: JaStrømkilde: Batteri (udskifteligt)Drifttid: 45 minBatterimål: 47 × 52 × 11 mmMedfølger: 1 stk., etui, adapter, USB-C-kabelSikkerhed: Brug efter manual; ikke på beskadiget hud; holdes væk fra børn...

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massageprodukter
Vægt: 0.55g
EAN: 0810036057875
Varenr.: 1895221
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - M - Single
1.090 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - M - Single billede

Produktinformation

● VibraPulse Technology™️ - vores patentanmeldte design, der integrerer vores proprietære QX-Micro Motors unikt vævet ind i vores stoffer ● 3 vibrationstilstande til tilpassede, personlige behandlinger ● Germanium-infunderet FlowKnit Fabric™️ tilbyder kompression med langt infrarøde fordele ● Bilateral brug på enten højre eller venstre side, eller brug af to ærmer på én gang ● 45 minutters batterilevetid med aftageligt batteri ● Kan maskinvaskes (fjern batteriet før vask) ● Sved-resistent RecoveryPulse Arm kombinerer vibration, kompression og germanium-infunderet stof, der tilbyder langt infrarøde fordele, alt sammen i et bærbart ærme. Uanset om du arbejder ved et skrivebord hele dagen eller lever en aktiv livsstil, får du smertelindring fra tennis og golfspillers albue- og underarmsømhed, mens du går i gang med din daglige rutine. Øg cirkulationen, fremskynd restitutionen og reducer ømhed gennem alle din dags aktiviteter, fra din træning til din indkøbsrejse til afslapning derhjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massage
Artikel nr.: TB02756-01
EAN: 0810036057875
Varenr.: 3227520
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massageærme Therabody RecoveryPulse til arm - str. M
1.109 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex
-7%1.115 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK977 kr977 krKøb
2Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
3Proshop DK1.090 kr1.090 krKøb
4Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
5Løbeshop DK1.115 kr1.115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex

PriceData har fulgt prisen på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex i 180 dage. Laveste pris i perioden er 941 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Medium Massage Sleeve til Hurtigere Restitution Unisex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026977 kr2 kr (0%)
30. maj 2026975 kr1 kr (0%)
29. maj 2026974 kr95 kr (9%)
28. maj 20261.069 kr59 kr (6%)
24. maj 20261.010 kr105 kr (9%)
23. maj 20261.115 kr83 kr (7%)
19. maj 20261.198 kr188 kr (19%)
12. maj 20261.010 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.009 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.008 kr190 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret