Gå til hovedindhold

Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution

TherabodyMassageapparaterEAN: 0810036057837
Pris fra 942 krtil 1.069 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 775 kr 2. maj

Sammenlign priser på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 942 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat
942 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat billede

Produktinformation

Therabody RecoveryPulse Arm - Massageapparat - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Artikel nr.: TB02752-01
EAN: 0810036057837
Varenr.: 1003033062
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massageærme til arm - Therabody RecoveryPulse, str. S
1.049 kr
Til butik
Massageærme til arm - Therabody RecoveryPulse, str. S billede

Produktinformation

Fordele ved massageærme til armFå målrettet støtte og behagelig kompressionsmassage til underarm, albue og biceps. Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve kombinerer et blødt, fleksibelt design med tre justerbare vibrationsniveauer, så du kan tilpasse oplevelsen til din hverdag - fra arbejde til træning og restitution.Smart, praktisk og lavet til daglig brugÆrmet i sort nylon og polyester er vandafvisende og kan maskinvaskes, så det er nemt at holde rent. Indersiden indeholder germanium. Betjeningen sker enkelt med knap, og den udskiftelige batteripakke giver op til 45 minutters brug pr. opladning. Passer til biceps-omkreds 23 - 30 cm. Leveres med USB-C-kabel, adapter og opbevaring.Anvendelse: Arm/håndMassagetype: KompressionsmassageVibrationshastigheder: 3Styring: KnapMateriale: Germanium, nylon, polyesterFarve: SortVandafvisende: JaMaskinvask: JaStørrelse: SBiceps-omkreds: 23 – 30 cmStrømkilde: Batteri (udskifteligt)Driftstid: 45 minBatterimål: 47 × 52 × 11 mmMedfølger: USB-C-kabel, adapter, opbevaringAntal pr. pakke: 1 stk.Sikkerhed: Hold væk fra børn; brug ikke på beskadiget hud; følg brugervejledningen...

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massageprodukter
Vægt: 0.55g
EAN: 0810036057837
Varenr.: 1902283
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - S - Single
1.066 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - S - Single billede

Produktinformation

● VibraPulse Technology™️ - vores patentanmeldte design, der integrerer vores proprietære QX-Micro Motors unikt vævet ind i vores stoffer ● 3 vibrationstilstande til tilpassede, personlige behandlinger ● Germanium-infunderet FlowKnit Fabric™️ tilbyder kompression med langt infrarøde fordele ● Bilateral brug på enten højre eller venstre side, eller brug af to ærmer på én gang ● 45 minutters batterilevetid med aftageligt batteri ● Kan maskinvaskes (fjern batteriet før vask) ● Sved-resistent RecoveryPulse Arm kombinerer vibration, kompression og germanium-infunderet stof, der tilbyder langt infrarøde fordele, alt sammen i et bærbart ærme. Uanset om du arbejder ved et skrivebord hele dagen eller lever en aktiv livsstil, får du smertelindring fra tennis og golfspillers albue- og underarmsømhed, mens du går i gang med din daglige rutine. Øg cirkulationen, fremskynd restitutionen og reducer ømhed gennem alle din dags aktiviteter, fra din træning til din indkøbsrejse til afslapning derhjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massage
Artikel nr.: TB02752-01
EAN: 0810036057837
Varenr.: 3227522
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution
-11%1.068 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massageærme til arm - Therabody RecoveryPulse, str. S
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK942 kr942 krKøb
2Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
3Proshop DK1.066 kr1.066 krKøb
4Løbeshop DK1.068 kr1.068 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution

PriceData har fulgt prisen på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution i 182 dage. Laveste pris i perioden er 775 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 986 kr.

Den nuværende pris på 942 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - Small Unisex Massage til Hurtigere Restitution de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026942 kr2 kr (0%)
30. maj 2026940 kr1 kr (0%)
29. maj 2026939 kr70 kr (7%)
26. maj 20261.009 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.010 kr188 kr (16%)
19. maj 20261.198 kr227 kr (23%)
17. maj 2026971 kr1 kr (0%)
16. maj 2026970 kr1 kr (0%)
12. maj 2026971 kr1 kr (0%)
8. maj 2026970 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret