Gå til hovedindhold

Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse

TherabodyMassageapparaterEAN: 0810036057912
Pris fra 1.036 krtil 1.209 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 988 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1036 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - L - Single
1.036 kr
Til butik
Therabody RecoveryPulse - Arm Sleeve - L - Single billede

Produktinformation

● VibraPulse Technology™️ - vores patentanmeldte design, der integrerer vores proprietære QX-Micro Motors unikt vævet ind i vores stoffer ● 3 vibrationstilstande til tilpassede, personlige behandlinger ● Germanium-infunderet FlowKnit Fabric™️ tilbyder kompression med langt infrarøde fordele ● Bilateral brug på enten højre eller venstre side, eller brug af to ærmer på én gang ● 45 minutters batterilevetid med aftageligt batteri ● Kan maskinvaskes (fjern batteriet før vask) ● Sved-resistent RecoveryPulse Arm kombinerer vibration, kompression og germanium-infunderet stof, der tilbyder langt infrarøde fordele, alt sammen i et bærbart ærme. Uanset om du arbejder ved et skrivebord hele dagen eller lever en aktiv livsstil, får du smertelindring fra tennis og golfspillers albue- og underarmsømhed, mens du går i gang med din daglige rutine. Øg cirkulationen, fremskynd restitutionen og reducer ømhed gennem alle din dags aktiviteter, fra din træning til din indkøbsrejse til afslapning derhjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massage
Artikel nr.: TB02760-01
EAN: 0810036057912
Varenr.: 3227519
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody RecoveryPulse Arm Massageapparat
1.067 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse
-11%1.069 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse billede

Produktinformation

Theragun RecoveryPulse Arm er det ultimative værktøj til restitution og smertelindring efter træning. Denne innovative arm er designet af Therabody og er ideel til at lindre muskelspændinger, øge blodcirkulationen og forbedre din generelle restitution. Armens dynamiske pulsteknologi anvender avancerede vibrationer, der trænger dybt ind i musklerne og hjælper med at løsne stramme områder og lindre ømhed. Med justerbar intensitet kan du tilpasse pulsernes hastighed efter dine individuelle behov og præferencer. På den måde kan du skræddersy behandlingen og opnå optimal lindring. Theragun RecoveryPulse Arm er ergonomisk designet, så den er let at bruge og behagelig at holde. Den passer perfekt til din hånd, hvilket gør det nemt for dig at nå alle områder af kroppen og målrette specifikke muskelgrupper.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: diverse
Størrelse: Str. LARGE
EAN: 0810036057912
Varenr.: 220567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single rozm. L
1.117 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massagearmærme Therabody RecoveryPulse - størrelse L
-1%1.189 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massagearmærme Therabody RecoveryPulse - størrelse L
-1%1.209 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.036 kr1.036 krKøb
2CompuMail DK1.067 kr1.067 krKøb
3Løbeshop DK1.069 kr1.069 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.117 kr1.117 krKøb
5Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
6Vivas DK1.209 kr1.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse

PriceData har fulgt prisen på Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse i 182 dage. Laveste pris i perioden er 941 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 1.036 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve - L | Massage og restitution til løbere - Unisex arm sleeve i stor størrelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.036 kr4 kr (0%)
2. jun. 20261.032 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.033 kr36 kr (3%)
28. maj 20261.069 kr59 kr (6%)
24. maj 20261.010 kr105 kr (9%)
23. maj 20261.115 kr34 kr (3%)
19. maj 20261.149 kr139 kr (14%)
12. maj 20261.010 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.009 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.008 kr190 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret