Gå til hovedindhold

TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g

TesaHjem og haveEAN: 4042448857576
Pris fra 115 krtil 189,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 26. maj

Sammenlign priser på TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, 130x130 cm, antracit
115 kr
Til butik
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, 130x130 cm, antracit billede

Produktinformation

Slip for fluer, myg og hvepse med insektnet til vinduet Det smarte insektnet, myggenet og fluenet er beregnet til montering på vinduets karm, og er særligt velegnet til de vinduer, som du ønsker at have stående åbne i sommervarmen.Fluenettet monteres uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Hus
Farve: black
Størrelse: 1.3mx1.3m
EAN: 4042448857576
Varenr.: 930228658
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet 130x130 cm i antracit
129 kr
Til butik
Tesa Insect Stop Comfort insektnet 130x130 cm i antracit billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Hus
Farve: black
Størrelse: 1.3mx1.3m
EAN: 4042448857576
Varenr.: 930228658
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Insektnet Comfort Vinduer 1,3mx1,3m sort
130,63 kr
Til butik
Insektnet Comfort Vinduer 1,3mx1,3m sort billede

Produktinformation

Slip for fluer, myg og hvepse med insektnet til vinduetDet smarte insektnet, myggenet og fluenet er beregnet til montering på vinduets karm, og er særligt velegnet til de vinduer, som du ønsker at have stående åbne i sommervarmen.Fluenettet monteres uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4042448857576
Varenr.: 15843713679695
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g
138 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, sort - 1,3 x 1,3m
139 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Insektnet Comfort T/vind.
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK115 kr115 krKøb
2LavprisVVS129 kr129 krKøb
3EL-GROSSISTEN130,63 kr130,63 krKøb
4CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
5LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
6Homeshop DK189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g

PriceData har fulgt prisen på TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 136,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TESA Insect Stop Comfort, 1300 x 10 x 1300 mm, 141 g, Sølv, 454 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026115 kr18 kr (19%)
26. maj 202697 kr18 kr (16%)
24. maj 2026115 kr18 kr (19%)
17. maj 202697 kr33,63 kr (26%)
16. maj 2026130,63 kr33,63 kr (35%)
12. maj 202697 kr18 kr (16%)
11. maj 2026115 kr18 kr (19%)
18. apr. 202697 kr18 kr (16%)
17. apr. 2026115 kr18 kr (19%)
25. mar. 202697 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret