Gå til hovedindhold

TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g

TesaHjem og haveEAN: 4042448857392
Pris fra 104 krtil 948 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 844 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 29. maj

Sammenlign priser på TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TESA Insect Stop Comfort
104 kr
Til butik
TESA Insect Stop Comfort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beiersdorf
Artikel nr.: 55389-00020-00
EAN: 4042448857392
Varenr.: 997189098
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, hvid - 1,2 x 2,2m
169 kr
Til butik
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, hvid - 1,2 x 2,2m billede

Produktinformation

Let at montere med burretape Nemt at klippe til ønsket størrelse Kan fjernes sporløst og efterlader ingen klæberester Burretape og monteringsbørste medfølger i pakken UV-bestandig* Kan vaskes ved 30°C Kan anvendes igen og igen med ny burretape

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Fritid
Farve: white
Størrelse: 120x220 cm
EAN: 4042448857392
Varenr.: 930228655
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet 120x220 cm i hvid
170 kr
Til butik
Tesa Insect Stop Comfort insektnet 120x220 cm i hvid billede

Produktinformation

Slip for fluer, myg og hvepse med insektnet til havedøren Det smarte insektnet, myggenet og fluenet er beregnet til montering på havedørens karm, og er særligt velegnet til de døre, som du ønsker at have stående åben i sommervarmen.Fluenettet monteres ude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Hus
Farve: white
Størrelse: 120x220 cm
EAN: 4042448857392
Varenr.: 930228655
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort insektnet, 120x220 cm, hvid
179 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Insektnet Comfort døre 2,2mx1,2m hvid
190,03 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Insektnet Comfort dre, 2,2mx1,2m, hvid - Tesa
191 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g
948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2LavprisVærktøj169 kr169 krKøb
3LavprisVVS170 kr170 krKøb
4BilligVVS DK179 kr179 krKøb
5EL-GROSSISTEN190,03 kr190,03 krKøb
6WATTOO.DK191 kr191 krKøb
7CS MEGASTORE DK948 kr987 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g

PriceData har fulgt prisen på TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g i 169 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Hvid, 454 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026104 kr26 kr (33%)
29. maj 202678 kr80 kr (51%)
28. maj 2026158 kr54 kr (52%)
27. maj 2026104 kr26 kr (33%)
20. maj 202678 kr81 kr (51%)
17. maj 2026159 kr1 kr (1%)
6. maj 2026158 kr2 kr (1%)
5. maj 2026160 kr2 kr (1%)
1. maj 2026158 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026159 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret