Gå til hovedindhold

Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys

Insect-O-CutorHjem og haveEAN: 5060525030147
Pris fra 131 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor UV-rør 11W blå
131 kr
Til butik
Insect-O-Cutor UV-rør 11W blå billede

Produktinformation

Klassisk blå farvet UV-lysrør til insektfangere. Lokker fluer og andre flyvende insekter til fælderne. Tekniske data Model nr: TPX11 Lystimer: 8000

Produktspecifikationer

Kategori: Hus
Farve: blue
EAN: 5060525030147
Varenr.: 930214754
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blå
149 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Insect-O-Cutor Philips UV-rør 11W, blå
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS131 kr131 krKøb
2LavprisEl139 kr139 krKøb
3LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
4BilligVVS DK149 kr149 krKøb
5Greenline149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys

PriceData har fulgt prisen på Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys i 90 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Insect-O-Cutor UV rør 11 watt, blåt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026131 kr8 kr (6%)
24. maj 2026139 kr8 kr (6%)
17. maj 2026131 kr8 kr (6%)
16. maj 2026139 kr8 kr (6%)
12. maj 2026131 kr8 kr (6%)
11. maj 2026139 kr8 kr (6%)
24. apr. 2026131 kr8 kr (6%)
4. mar. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret