Gå til hovedindhold

Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening

HortusTerrassevarmereEAN: 5705858061078
Pris fra 779 krtil 1.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort
-7%779 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort billede

Produktinformation

Terrassevarmer der kan hænge over bordet Hortus UFO infrarød terrassevarmer er en lofthængt udgave, der frigør en del plads fra jorden eller gulvet. Den kommer med en fjernbetjening, til at tænde og slukke med. Monteringen sker i loftet og den giver derfo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: black
Størrelse: diameter 51 cm
EAN: 5705858061078
Varenr.: 6278200050
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort
919 kr
Til butik
Hortus infrarød terrassevarmer, 2000W, 5m², sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Fritid
Farve: black
Størrelse: diameter 51 cm
EAN: 5705858061078
Varenr.: 6278200050
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus infrarød terrassevarmer hængemodel, 2000W
935 kr
Til butik
Hortus infrarød terrassevarmer hængemodel, 2000W billede

Produktinformation

Futuristisk lofthængt infrarød terrassevarmer fra HORTUS.Er du på udkig efter lidt ekstra varme de sene sommeraftener? Så er denne hængende terrassevarmer et oplagt valgt, hvad enten det er på terrassen, i forteltet af campingvognen eller i udestuen. Den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have
Farve: black
Størrelse: diameter 51 cm
EAN: 5705858061078
Varenr.: 6278200050
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus infrarød terrassevarmer hængemodel, 2000W
979 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Terrassevarmer Hængemodel 2000 W Ufo Remote Ha
999 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Terrassevarmer hængemodel UFO 2000 W, GT, Ø45 cm, sort
-7%1.299 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl779 kr779 krKøb
2LavprisVærktøj919 kr919 krKøb
3BilligVVS DK935 kr935 krKøb
4Greenline979 kr979 krKøb
5Homeshop DK999 kr999 krKøb
6Bolig & Haven1.299 kr1.299 krKøb
7Havehobby.dk1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening

PriceData har fulgt prisen på Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening i 149 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 855 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Terrassevarmer - Hortus UFO hængemodel 2000 Watt med fjernbetjening de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026779 kr63 kr (7%)
17. maj 2026842 kr24 kr (3%)
16. maj 2026866 kr27 kr (3%)
12. maj 2026839 kr3 kr (0%)
11. maj 2026842 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026839 kr50 kr (6%)
23. apr. 2026889 kr50 kr (6%)
2. mar. 2026839 kr50 kr (6%)
1. mar. 2026889 kr50 kr (6%)
7. feb. 2026839 kr80 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret