Gå til hovedindhold

Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

Pris fra 4.120 krtil 5.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 899 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.633 kr 7. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4120 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTM50 Trådløs router
4.120 kr
Til butik
Teltonika RUTM50 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUTM50 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUTM50000000
EAN: 4779051840540
Varenr.: 1001866037
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutm50 5g Trådløs Industriel Router Us
4.174 kr
Til butik
Teltonika Rutm50 5g Trådløs Industriel Router Us billede

Produktinformation

5G – ultrahøje mobilhastigheder på op til 3,4 Gbps Dual SIM – auto-failover, backup WAN og andre switch-scenarier SA & NSA – understøtter både SA- og NSA 5G-arkitekturer Fremtidssikret – bagudkompatibel med 4G (LTE Cat 19)

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: RUTM50000000
EAN: 4779051840540
Varenr.: 5011355580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TELTONIKA RUTM50 IOT ROUTER DUAL SIM 5G 5X10/100/1000 RJ45 AC WIFI, KUN FCC
4.237 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
4.660 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika RUTM50 5G industriel router - Gigabit, dual‑band Wi‑Fi 5 - Sort
4.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika RUTM50 5G industriel router - Gigabit, dual‑band Wi‑Fi 5 - Sort
5.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.120 kr4.120 krKøb
2Dustin DK4.174 kr4.260,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.237 kr4.237 krKøb
4Proshop DK4.660 kr4.660 krKøb
5Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
6Vivas DK5.019 kr5.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.633 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 4.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.925 kr.

Den nuværende pris på 4.120 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Teltonika RUTM50 - wireless router - Wi-Fi 5 LTE - DIN rail mountable surface-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.120 kr2 kr (0%)
23. maj 20264.122 kr5 kr (0%)
22. maj 20264.127 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.122 kr15 kr (0%)
13. maj 20264.107 kr15 kr (0%)
12. maj 20264.122 kr489 kr (13%)
7. maj 20263.633 kr1 kr (0%)
29. apr. 20263.634 kr485 kr (12%)
15. apr. 20264.119 kr1 kr (0%)
13. apr. 20264.118 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret