Gå til hovedindhold

Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

Pris fra 3.795 krtil 5.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.524 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.728 kr 20. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3795 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX50 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - DNP3, 1GbE, Modbus - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G, 5G
3.795 kr
Til butik
Teltonika RUTX50 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - DNP3, 1GbE, Modbus - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G, 5G billede

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 1
Artikel nr.: RUTX50320000
EAN: 4779051844524
Varenr.: 24815083
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
4.068 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTX50 Trådløs router
4.110 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
RUTX50 router med 5G og WiFi5
4.133 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika RUTX50 5G dual‑band gigabit router - sort
5.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika RUTX50 5G dual‑band gigabit router - sort
5.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.795 kr3.795 krKøb
2Proshop DK4.068 kr4.068 krKøb
3CompuMail DK4.110 kr4.110 krKøb
4WATTOO.DK4.133 kr4.133 krKøb
5Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
6Vivas DK5.319 kr5.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 i 159 dage. Laveste pris i perioden er 3.728 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 3.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.806 kr.

Den nuværende pris på 3.795 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Teltonika RUTX50 Industrial 5G Router (RUTX50320000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.795 kr67 kr (2%)
20. maj 20263.728 kr120 kr (3%)
27. apr. 20263.848 kr77 kr (2%)
18. apr. 20263.771 kr3 kr (0%)
9. apr. 20263.768 kr1 kr (0%)
13. mar. 20263.767 kr74 kr (2%)
28. feb. 20263.841 kr113 kr (3%)
26. feb. 20263.728 kr39 kr (1%)
22. feb. 20263.767 kr67 kr (2%)
21. feb. 20263.834 kr75 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret