Gå til hovedindhold

Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

Pris fra 5.072 krtil 6.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.047 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.791 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5072 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
5.072 kr
Til butik
Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 billede

Produktinformation

Trådløs router, WWAN 4-port switch, 1GbE, PPP, Wi-Fi 5, Dual Band, 5G, 4G, 3G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: RUTM5400B200
EAN: 4779051843008
Varenr.: 3416081
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutm54 5g Dual-sim Telit Wireless Router
5.119 kr
Til butik
Teltonika Rutm54 5g Dual-sim Telit Wireless Router billede

Produktinformation

Højhastigheds 5G- og LTE Cat19-forbindelse, op til 2,5 Gbps download To Mini SIM-slots giver redundans, holder forbindelsen kørende WiFi 5 med 867 Mbit/s og seks antenner for stærk trådløs dækning Fem Ethernet-porte og USB 2.0 giver alsidig kablet forbindelse Indbygget GNSS med GPS, Galileo, GLONASS, BeiDou og QZSS til sporing...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: RUTM5400B200
EAN: 4779051843008
Varenr.: 5020033260
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTM54 Trådløs router
5.238 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Access point Teltonika RUTM54 5G dual-band Gigabit - sort
-19%6.099 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Access point Teltonika RUTM54 5G dual-band Gigabit - sort
-19%6.119 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.072 kr5.072 krKøb
2Dustin DK5.119 kr5.205,25 krKøb
3CompuMail DK5.238 kr5.238 krKøb
4Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
5Vivas DK6.119 kr6.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 4.641 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 5.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.810 kr.

Den nuværende pris på 5.072 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Teltonika RUTM54 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 4G 3G - desktop - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.072 kr234 kr (5%)
26. maj 20264.838 kr23 kr (0%)
20. maj 20264.815 kr23 kr (0%)
18. maj 20264.838 kr23 kr (0%)
17. maj 20264.815 kr257 kr (5%)
6. maj 20265.072 kr257 kr (5%)
30. apr. 20264.815 kr24 kr (1%)
29. apr. 20264.791 kr24 kr (0%)
26. apr. 20264.815 kr24 kr (1%)
21. apr. 20264.791 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret