Gå til hovedindhold

Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6

Pris fra 5.273 krtil 6.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.646 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.879 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5273 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6
5.273 kr
Til butik
Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 billede

Produktinformation

Trådløs router, WWAN 4-port switch, 1GbE, PPP, DNP3, Wi-Fi 6, 2,4 GHz, 4G, 5G, 3G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: RUTC50200000
EAN: 4779051841516
Varenr.: 3349911
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTC50 5G Wi-Fi 6 trådløs Router
5.613 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUTC50 5G Wi-Fi 6 trådløs Router
6.499 kr
Til butik
Teltonika RUTC50 5G Wi-Fi 6 trådløs Router billede

Produktinformation

Teltonika RUTC50 5G Wi-Fi 6 Trådløs Router Opgradér dit netværk med Teltonika RUTC50, en avanceret 5G trådløs router, der leverer lynhurtig internetforbindelse med Wi-Fi 6 teknologi. Denne router understøtter højhastigheds 5G-netværk og tilbyder pålidel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Trådløse Routere
EAN: 4779051841516
Varenr.: 83367
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
5G router Teltonika RUTC50 - dual‑band Wi‑Fi 6, Gigabit, sort
-3%6.899 kr
Før 7.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
5G router Teltonika RUTC50 - dual‑band Wi‑Fi 6, Gigabit, sort
-3%6.919 kr
Før 7.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.273 kr5.273 krKøb
2CompuMail DK5.613 kr5.613 krKøb
3Ultrashop6.499 kr6.499 krKøb
4Boligcenter DK6.899 kr6.899 krKøb
5Vivas DK6.919 kr6.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.779,1 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 5.302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.146 kr.

Den nuværende pris på 5.273 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Teltonika RUTC50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 4G 5G 3G - desktop - Wireless router Wi-Fi 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.273 kr23 kr (0%)
30. maj 20265.250 kr23 kr (0%)
29. maj 20265.273 kr36 kr (1%)
28. maj 20265.237 kr117 kr (2%)
26. maj 20265.120 kr23 kr (0%)
25. maj 20265.143 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.144 kr24 kr (0%)
23. maj 20265.120 kr1 kr (0%)
22. maj 20265.119 kr24 kr (0%)
21. maj 20265.143 kr43 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret