Gå til hovedindhold

Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5051794036480
Pris fra 141 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
141 kr
Til butik
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)  iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Covers & Tasker
Farve: 2
Artikel nr.: THZ93211GL
EAN: 5051794036480
Varenr.: 8757988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus ® Click-In™ case for New iPad 2022 Silver
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Silver
-51%196 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Silver billede

Produktinformation

Targus® Click-In™-fodral för iPad® (10:e generationen) 10,9-tum ger ett starkt fallskydd av militärklass (upp till 1,2 meter)* i en ultratunn design. Detta fodral är konstruerat för hållbarhet utan att lägga till vikt och har en flexibel bricka med omslagsram och förstärkta hörn, strukturerade fram- och bakstycken och ett mjukt foder inuti som skyddar enhetens skärm från repor. Frontluckan fälls tillbaka till ett handsfree-ställ, vilket gör det enkelt att justera din enhet till oändliga betraktningsvinklar eller en bekväm skrivposition. Precisionsutskärningar ger dig full tillgång till din iPads knappar, portar och kamera utan att ta av fodralet. Njut av ökad effektivitet med en integrerad slinga för din Apple Pencil® eller penna. Sammantaget är Click-In-fodralet ett överlägset val för att skydda din iPad. Allmänt, Djup: 2 cm, Bredd: 20.4 cm, Höjd: 25.5 cm, Vikt: 370 g, Färg: Silver, Material: Polyuretan, termoplastisk polyuretan (TPU), Kompatibilitetsinformation, Designat för: Apple 10.9-inch iPad (10:e generation), Tillverkarens garanti, Service och support: Livstid, Väska, Maximal höjd för droppskydd: 1.2 m, Passar till skärmstorlek: 10.9", Ytterligare utrymmen: Apple Pencil, Skydd: Droppskydd, stötskydd, Rekommenderad användning: För surfplatta, Förslutningstyp: Gummiband, Standarder som följs: MIL-STD-810G 516.6, Öppen typ: Sida, Typ: Skydd, Skyddsfunktioner: Ställfunktion, Fodraltyp: Vikbart fodral.

Produktspecifikationer

Mærke: TARGUS
Kategori: Apple iPad
EAN: 5051794036480
Varenr.: C20770
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Click-in 27,7 Cm (10.9 tommer) Folie Sølv Sølv
269 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
342 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Click-In 27.7 cm (10.9")
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Teknikproffset DK196 kr245 krKøb
4Dustin DK269 kr355,25 krKøb
5CompuMail DK342 kr342 krKøb
6Ultrashop379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 111 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sølv - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026141 kr18 kr (11%)
28. maj 2026159 kr18 kr (13%)
26. maj 2026141 kr18 kr (11%)
14. maj 2026159 kr18 kr (13%)
4. maj 2026141 kr1 kr (1%)
3. maj 2026142 kr1 kr (1%)
2. maj 2026141 kr1 kr (1%)
1. maj 2026142 kr17 kr (11%)
25. apr. 2026159 kr14 kr (10%)
24. apr. 2026145 kr14 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret