Gå til hovedindhold

Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5051794036497
Pris fra 144 krtil 249 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
144 kr
Til butik
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)  iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Covers & Tasker
Farve: 1
Artikel nr.: THZ932GL
EAN: 5051794036497
Varenr.: 8727154
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click In case for New iPad 2022
163 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
178 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Svart
-51%194 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad cover 10,9" - Targus Click-In flipomslag, sort (10. generation)
199 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus - Ipad Cover - 10. Generation - Click-in-case - Sort
209,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad cover 10,9" - Targus Click-In flipomslag, sort (10. generation)
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Click-In Beskyttelsescover Sort Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Click-in Case Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Sort
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
2Proshop DK163 kr202 krKøb
3CompuMail DK178 kr178 krKøb
4Teknikproffset DK194 kr243 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
7Vivas DK219 kr288 krKøb
8Ultrashop229 kr229 krKøb
9Dustin DK249 kr335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 184 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - sort - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026144 kr24 kr (20%)
23. maj 2026120 kr24 kr (17%)
22. maj 2026144 kr24 kr (20%)
20. maj 2026120 kr43 kr (26%)
17. maj 2026163 kr19 kr (13%)
14. maj 2026144 kr24 kr (20%)
13. maj 2026120 kr24 kr (17%)
12. maj 2026144 kr14 kr (11%)
11. maj 2026130 kr14 kr (10%)
8. maj 2026144 kr12 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret