Gå til hovedindhold

Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5051794036374
Pris fra 120 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - sort - for Apple iPad mini (6. generation)
120 kr
Til butik
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - sort - for Apple iPad mini (6. generation) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Covers & Tasker
Farve: 1
Artikel nr.: THZ912GL
EAN: 5051794036374
Varenr.: 7653973
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In Case for iPad mini A17 Pro and 6th gen. - Black
142 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Click-In iPad mini 6. generation sort
205 kr
Til butik
Targus Click-In iPad mini 6. generation sort billede

Produktinformation

Targus Click-In™-etui til iPad mini® (6. generation) 8.3 - beskyttelse i militærklassen i et slankt design, Beskyt din iPad mini® (6th Gen) 8.3 med Targus Click-In™ Case, der giver robust beskyttelse mod fald i militærklassen uden at fylde unødigt. Dette etui er udviklet til at være holdbart og har en fleksibel bakke med en omsluttende ramme og forstærkede hjørner, der sikrer, at din enhed er beskyttet mod stød og buler. Vigtige funktioner: Beskyttelse i militærklasse: Bestået faldtest på 1,2 m (4 ft)* for at give overlegen holdbarhed. Specialstøbt bakke: Den fleksible bakke giver en tæt og sikker pasform til din iPad mini® og forbedrer den overordnede beskyttelse. Forbedret lydoplevelse: Strukturelt designet til at omdirigere lyd for forbedret lydkvalitet. Præcisionsudskæringer: Fuld adgang til alle betjeningselementer, porte og kameraer for problemfri brug. Justerbare betragtningsvinkler: En skridsikker inderside giver dig mulighed for at justere din enhed til uendelige synsvinkler eller en behagelig skriveposition. Integreret Apple Pencil®-holder: Inkluderer en løkke til opbevaring og opladning af din Apple Pencil® (2. generation)** eller stylus, så den er nem at have med på farten. Sikker rejse: Elastisk stroplukning og blødt mikrofiberfor giver ekstra sikkerhed og beskyttelse under rejsen. Auto Wake/Sleep-funktion: Vækker eller sætter din iPad mini® i dvale, når du åbner eller lukker coveret. Specifikationer: Kompatibilitet: iPad mini® (6. generation) 8.3, Farve: Sort, Dimensioner: 15.2 x 1,5 x 20 cm, Vægt: 0,23 kg, Materiale: PC (polykarbonat), Garanti: Begrænset livstidsgaranti, Oprindelsesland: Kina, Hvorfor vælge Targus Click-In™ Case?, Targus Click-In™ Case kombinerer militær beskyttelse med et slankt design og er det perfekte valg for dem, der ønsker at beskytte deres iPad mini® (6. generation) 8,3 uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet. Med funktioner som en specialstøbt bakke, integreret Apple Pencil®-holder og præcise udskæringer sikrer dette etui, at din enhed er fuldt beskyttet og nem at bruge, uanset hvor du går. *Som testet af en uafhængig tredjepart, der anvender MIL-STD-810G, metode 516.6, procedure IV. **Trådløs opladningsfunktion gælder kun for Apple Pencil® (2. generation) Pencil sælges separat af Apple. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TARGUS
Kategori: Apple iPad
EAN: 5051794036374
Varenr.: D01914
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Targus iPad Mini (2021) Click-In Cover (sort)
225 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Sort Apple iPad mini (6. generation)
293 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Click-In iPad mini 6th
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
2Proshop DK142 kr181 krKøb
3Teknikproffset DK205 kr254 krKøb
4Komplett DK225 kr225 krKøb
5Dustin DK231 kr317,25 krKøb
6CompuMail DK293 kr293 krKøb
7Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort

PriceData har fulgt prisen på Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Targus Targus Click-in Ipad Mini 8.3 tommer 6th Gen, Ipad Mini 8.3 tommer 7th Gen Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026120 kr14 kr (10%)
25. maj 2026134 kr14 kr (12%)
24. maj 2026120 kr14 kr (10%)
22. maj 2026134 kr14 kr (12%)
21. maj 2026120 kr14 kr (10%)
15. maj 2026134 kr14 kr (12%)
25. mar. 2026120 kr13 kr (10%)
20. mar. 2026133 kr13 kr (11%)
6. mar. 2026120 kr13 kr (10%)
1. mar. 2026133 kr13 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret