Gå til hovedindhold

Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5051794042542
Pris fra 124 krtil 322 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 6. maj

Sammenlign priser på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus ® Click-In™ case for New iPad 2022 Rose Gold
124 kr
Til butik
Targus ® Click-In™ case for New iPad 2022 Rose Gold billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan, roseguld, 10.9", for Apple 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: THZ93208GL
EAN: 5051794042542
Varenr.: 3106020
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
130 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Roséguld
-62%153 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Roséguld billede

Produktinformation

Targus® Click-In™-fodral för iPad® (10:e generationen) 10,9-tum ger ett starkt fallskydd av militärklass (upp till 1,2 meter)* i en ultratunn design. Detta fodral är konstruerat för hållbarhet utan att lägga till vikt och har en flexibel bricka med omslagsram och förstärkta hörn, strukturerade fram- och bakstycken och ett mjukt foder inuti som skyddar enhetens skärm från repor. Frontluckan fälls tillbaka till ett handsfree-ställ, vilket gör det enkelt att justera din enhet till oändliga betraktningsvinklar eller en bekväm skrivposition. Precisionsutskärningar ger dig full tillgång till din iPads knappar, portar och kamera utan att ta av fodralet. Njut av ökad effektivitet med en integrerad slinga för din Apple Pencil® eller penna. Sammantaget är Click-In-fodralet ett överlägset val för att skydda din iPad. Allmänt, Djup: 2 cm, Bredd: 20.4 cm, Höjd: 25.5 cm, Vikt: 370 g, Färg: Roséguld, Material: Polyuretan, termoplastisk polyuretan (TPU), Kompatibilitetsinformation, Designat för: Apple 10.9-inch iPad (10:e generation), Väska, Maximal höjd för droppskydd: 1.2 m, Passar till skärmstorlek: 10.9", Ytterligare utrymmen: Apple Pencil, Skydd: Droppskydd, stötskydd, Rekommenderad användning: För surfplatta, Förslutningstyp: Gummiband, Standarder som följs: MIL-STD-810G 516.6, Öppen typ: Sida, Typ: Skydd, Skyddsfunktioner: Ställfunktion, Fodraltyp: Vikbart fodral.

Produktspecifikationer

Mærke: TARGUS
Kategori: Apple iPad
EAN: 5051794042542
Varenr.: C20769
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus - Ipad Cover - 10. Generation - Click-in-case - Rose Gold
159,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Click-in 27,7 Cm (10.9 tommer) Folie Roseguld Roseguld
269 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Pink Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK124 kr163 krKøb
2CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
3Teknikproffset DK153 kr202 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
5Dustin DK269 kr355,25 krKøb
6CompuMail DK322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 150 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Targus Click-In - Flipomslag til tablet - termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan - roseguld - 10.9 - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026124 kr13 kr (12%)
6. maj 2026111 kr1 kr (1%)
5. maj 2026112 kr1 kr (1%)
4. maj 2026113 kr1 kr (1%)
3. maj 2026114 kr1 kr (1%)
2. maj 2026115 kr1 kr (1%)
1. maj 2026116 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026119 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret