Gå til hovedindhold

Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5051794036480
Pris fra 159 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 26. maj

Sammenlign priser på Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus ® Click-In™ case for New iPad 2022 Silver
159 kr
Til butik
Targus ® Click-In™ case for New iPad 2022 Silver billede

Produktinformation

Flipomslag til tablet, termoplastisk polyuretan (TPU), polyurethan, sølv, 10.9", for Apple 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tablet Covers Cases
Artikel nr.: THZ93211GL
EAN: 5051794036480
Varenr.: 3106022
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Silver
-51%196 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Targus Skyddsväska Click In Ipad 10.9" (10:gen) 2022, Silver billede

Produktinformation

Targus® Click-In™-fodral för iPad® (10:e generationen) 10,9-tum ger ett starkt fallskydd av militärklass (upp till 1,2 meter)* i en ultratunn design. Detta fodral är konstruerat för hållbarhet utan att lägga till vikt och har en flexibel bricka med omslagsram och förstärkta hörn, strukturerade fram- och bakstycken och ett mjukt foder inuti som skyddar enhetens skärm från repor. Frontluckan fälls tillbaka till ett handsfree-ställ, vilket gör det enkelt att justera din enhet till oändliga betraktningsvinklar eller en bekväm skrivposition. Precisionsutskärningar ger dig full tillgång till din iPads knappar, portar och kamera utan att ta av fodralet. Njut av ökad effektivitet med en integrerad slinga för din Apple Pencil® eller penna. Sammantaget är Click-In-fodralet ett överlägset val för att skydda din iPad. Allmänt, Djup: 2 cm, Bredd: 20.4 cm, Höjd: 25.5 cm, Vikt: 370 g, Färg: Silver, Material: Polyuretan, termoplastisk polyuretan (TPU), Kompatibilitetsinformation, Designat för: Apple 10.9-inch iPad (10:e generation), Tillverkarens garanti, Service och support: Livstid, Väska, Maximal höjd för droppskydd: 1.2 m, Passar till skärmstorlek: 10.9", Ytterligare utrymmen: Apple Pencil, Skydd: Droppskydd, stötskydd, Rekommenderad användning: För surfplatta, Förslutningstyp: Gummiband, Standarder som följs: MIL-STD-810G 516.6, Öppen typ: Sida, Typ: Skydd, Skyddsfunktioner: Ställfunktion, Fodraltyp: Vikbart fodral.

Produktspecifikationer

Mærke: TARGUS
Kategori: Apple iPad
EAN: 5051794036480
Varenr.: C20770
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Click-in 27,7 Cm (10.9 tommer) Folie Sølv Sølv
269 kr
Til butik
Targus Click-in 27,7 Cm (10.9 tommer) Folie Sølv Sølv billede

Produktinformation

Passer iPad (10. gen) 10,9", holder porte og kamera let tilgængelige Faldsikring i militær kvalitet op til 1,2 m absorberer stød og tab Frontcoveret foldes i tre stabile ståtilstande til skrivning og visning Elastisk rem og integreret penneholder sikrer iPad og stylus Slankt PU- og TPU-cover modstår ridser og tilføjer minimal bulk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Covers
Artikel nr.: THZ93211GL
EAN: 5051794036480
Varenr.: 5011312522
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
342 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus Click-In 27.7 cm (10.9")
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK159 kr198 krKøb
2Teknikproffset DK196 kr245 krKøb
3Dustin DK269 kr355,25 krKøb
4CompuMail DK342 kr342 krKøb
5Ultrashop379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

PriceData har fulgt prisen på Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation) i 111 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Targus Click-In Beskyttelsescover Sølv Apple 10.9-inch iPad (10. generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026159 kr18 kr (13%)
26. maj 2026141 kr18 kr (11%)
14. maj 2026159 kr18 kr (13%)
4. maj 2026141 kr1 kr (1%)
3. maj 2026142 kr1 kr (1%)
2. maj 2026141 kr1 kr (1%)
1. maj 2026142 kr17 kr (11%)
25. apr. 2026159 kr14 kr (10%)
24. apr. 2026145 kr14 kr (9%)
11. apr. 2026159 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret