Gå til hovedindhold

Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

TargusMobiltelefon – tilbehørEAN: 5063194000121
Pris fra 165 krtil 281 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (41% besparelse)

Sammenlign priser på Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
165 kr
Til butik
Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)  iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tablet tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: THD927GL
EAN: 5063194000121
Varenr.: 20811018
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus Click-In - back cover for tablet
165 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus Click-In Beskyttelsescover Transparent Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
245 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus Click-In Clear-etui til iPad 10.9
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Click-in Clear Case + Kickstand Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Transparent
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
2Proshop DK165 kr204 krKøb
3CompuMail DK245 kr245 krKøb
4Teknikproffset DK279 kr328 krKøb
5Dustin DK281 kr367,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 177 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Targus Click-In - Bagsidecover til tablet - støtteben - klar - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. jan. 2026165 kr2 kr (1%)
17. jan. 2026167 kr20 kr (11%)
14. jan. 2026187 kr2 kr (1%)
9. dec. 2025189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret