Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4897098683637
Pris fra 49 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo L610 Lyspære/LED 2.9W D 350lumen 2700K Varmt hvidt lys
49 kr
Til butik
Tapo L610 Lyspære/LED 2.9W D 350lumen 2700K Varmt hvidt lys billede

Produktinformation

Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO L610
EAN: 4897098683637
Varenr.: 1000800251
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo L610 Smart Wi-Fi Spotlight Dimmable
56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K
57,15 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo L610 Lyspære/LED 2.9W D 350lumen 2700K Varmt hvidt lys
64 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo L610 GU10 smart LED-spot 2,9 W - dæmpbar 350 lm 2700 K
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo L610 - Smart LED-pære GU10
69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo L610 Lyspære/LED 2.9W D 350lumen 2700K Varmt hvidt lys
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo L610 GU10 smart LED-spot 2,9 W - dæmpbar 350 lm 2700 K
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK49 kr49 krKøb
2Proshop DK56 kr95 krKøb
3CS MEGASTORE DK57,15 kr96,15 krKøb
4Teknikproffset DK64 kr113 krKøb
5Boligcenter DK69 kr69 krKøb
6Av-Cables DK69 kr69 krKøb
7Ultrashop69 kr69 krKøb
8Vivas DK89 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Tapo L610 - Lyspære/LED - GU10 - 2.9 W (tilsvarende 50 W) - klasse D - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202649 kr1 kr (2%)
24. maj 202650 kr4 kr (7%)
23. maj 202654 kr1 kr (2%)
22. maj 202653 kr3 kr (6%)
21. maj 202650 kr4 kr (7%)
19. maj 202654 kr1 kr (2%)
17. maj 202655 kr2 kr (4%)
16. maj 202653 kr3 kr (6%)
15. maj 202650 kr2 kr (4%)
14. maj 202652 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret