Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 6935364053222
Pris fra 146 krtil 299 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo C100 Netværksovervågningskamera
146 kr
Til butik
Tapo C100 Netværksovervågningskamera billede

Produktinformation

Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo C100
EAN: 6935364053222
Varenr.: 995763324
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C100 Trådløs overvågningskamera
149 kr
Til butik
TP-link Tapo C100 Trådløs overvågningskamera billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo C100 er et trådløst IP kamera til indendørs overvågning i hjem og kontor. Det giver dig et klart overblik over rum og indgange uden kompliceret udstyr eller installation. Kameraet optager i 1920×1080 px, så du kan se detaljer tydeligt på skærmen. Med nattesyn op til 10 m følger du med i, hvad der sker i mørke, uden behov for ekstra belysning. Lokal og cloud-baseret lagring Du kan gemme optagelser på et Micro-SD-kort (maks. 128 GB, medfølger ikke) direkte i kameraet eller vælge online adgang via TP-Link cloud. 128 GB giver plads til mange timers video, før ældre optagelser overskrives. Bevægelsesdetektion og tovejskommunikation Bevægelsesdetektion gør, at kameraet reagerer, når der sker noget i billedet, så du slipper for at gennemgå unødvendige optagelser. Den indbyggede mikrofon og højttaler giver tovejskommunikation, så du kan høre og tale tilbage gennem kameraet. Sikker netværksforbindelse Forbindelsen til kameraet beskyttes med WPA/WPA2 og AES-128 kryptering mod uautoriseret adgang – en fordel i hjem og kontor, hvor du vil passe på dine data. Fleksibel montering og konstant strøm Kameraet kan monteres på både væg og loft, så du nemt finder den rette synsvinkel til rummet. Den medfølgende adapter sikrer konstant strøm fra stikkontakten, så du ikke skal tænke på batteriskift. I pakken: TP-Link Tapo C100 overvågningskamera, strømadapter, monteringshardware til væg/loft, hurtigguide.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Tapo C100
EAN: 6935364053222
Varenr.: 62680
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo C100 Trådlös Övervakningskamera för Inomhusbruk
-36%160 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Wi?Fi TP?Link Tapo C100 1080p
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C100 Home Security Wi-Fi Camera
179 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo C100 Netværksovervågningskamera
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Wi?Fi TP?Link Tapo C100 1080p
189 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C100 Terning IP-sikkerhedskamera Indendørs 1920 x 1080 pixel
210 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Tapo C100 Wifi Home Security Camera
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK146 kr146 krKøb
2Av-Cables DK149 kr149 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Proshop DK179 kr218 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8Vivas DK189 kr258 krKøb
9Superprice.dk210 kr210 krKøb
10Dustin DK299 kr385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V

PriceData har fulgt prisen på Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V i 184 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Tapo C100 - Netværksovervågningskamera - farve (Dag/nat) - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 9 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026146 kr3 kr (2%)
1. mar. 2026143 kr3 kr (2%)
27. feb. 2026140 kr5 kr (4%)
26. feb. 2026135 kr3 kr (2%)
24. feb. 2026132 kr4 kr (3%)
23. feb. 2026136 kr5 kr (4%)
17. feb. 2026141 kr1 kr (1%)
16. feb. 2026142 kr7 kr (5%)
15. feb. 2026135 kr8 kr (6%)
13. feb. 2026143 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret