Gå til hovedindhold

TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg

TAEludstyrEAN: 5902276835353
Pris fra 989 krtil 1.179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 939 kr 22. maj

Sammenlign priser på TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 989 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
989 kr
Til butik
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap billede

Produktinformation

IMI TA Strengreguleringsventilen er velegnet til vandbårne varme-/køleanlæg. Indregulering Forindstilling Måleudtag Afspærring Aftap

Produktspecifikationer

Kategori: Varme
Størrelse: DN 15 / 1/2"
EAN: 5902276835353
Varenr.: 406961004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA SD strengregulering DN15- 1/2" muffe 1/2" aftap
989 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2´´ PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg
1.022 kr
Til butik
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2´´ PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg billede

Produktinformation

imi ta strengreguleringsventil stad er yderst velegnet til brug i vandbårne varme- og køleanlæg. ventilen anvendes i både varme- og køleanlæg og kan håndtere medier; vand og glykolblandet vand (0-57%). ventilen har følgende funktioner: indregulering, fori...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Strengregulerings ventiler
EAN: 5902276835353
Varenr.: 2354803
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strengregventil STAD mf DN15 aft 1/2''
1.040 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAD 15 ½" MF/ m ½" AFTAP
1.060,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg
1.163,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS989 kr989 krKøb
2Proshop DK989 kr1.028 krKøb
3Elvvs.dk1.022 kr1.022 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.040 kr1.040 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.060,39 kr1.060,39 krKøb
6vvsfittings.dk1.163,75 kr1.163,75 krKøb
7BilligVVS DK1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg

PriceData har fulgt prisen på TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 800 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 917 kr.

Den nuværende pris på 989 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026989 kr25 kr (3%)
1. jun. 2026964 kr25 kr (3%)
31. maj 2026989 kr25 kr (3%)
30. maj 2026964 kr25 kr (3%)
22. maj 2026939 kr15 kr (2%)
7. feb. 2026924 kr24 kr (3%)
5. feb. 2026900 kr45 kr (5%)
6. jan. 2026855 kr11 kr (1%)
2. jan. 2026844 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret