Gå til hovedindhold

Indura Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

InduraSanitetEAN: 5709057169399
Pris fra 57 krtil 268 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
57 kr
Til butik
Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D billede

Produktinformation

Bøjning 90 ° P235GH 3D 76,1X2,9MMDIN 2605/EN 10253-2, CERTIFIKAT 3.1

Produktspecifikationer

Mærke: Indura
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5709057169399
Varenr.: 840361
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Bøjn. 76,1-2,9 mm 90 gr - Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk57 kr57 krKøb
2CS MEGASTORE DK268 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

PriceData har fulgt prisen på Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D i 174 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 79% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Svejsebøjning 76,1-2,9 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202657 kr1 kr (2%)
27. maj 202656 kr2 kr (4%)
25. maj 202654 kr214 kr (80%)
24. maj 2026268 kr214 kr (396%)
22. maj 202654 kr1 kr (2%)
21. maj 202655 kr1 kr (2%)
15. maj 202654 kr1 kr (2%)
14. maj 202655 kr1 kr (2%)
6. maj 202654 kr214 kr (80%)
5. maj 2026268 kr214 kr (396%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret