Gå til hovedindhold

Indura Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1

InduraSanitetEAN: 5709057169269
Pris fra 264 krtil 362 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1
264 kr
Til butik
Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 billede

Produktinformation

Fremstillet af sømløse stålrør Produceret i henhold til EN 10253-1 Kvalitet S235 Certifikat i henhold til EN 10204/2.2 kan medleveres Mål: d: 133,0 mm s: 4,0 mm r: 181,0 mm b: 247 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Indura
Kategori: Bøjninger til Sorte svejste rør
EAN: 5709057169269
Varenr.: 840213
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Bøjn. 133,0-4,0 mm 90 gr - Søml. Kval. S235, EN 10253-1
362 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk264 kr264 krKøb
2CS MEGASTORE DK362 kr401 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1

PriceData har fulgt prisen på Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Svejsebøjning 133,0-4,0 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026264 kr1 kr (0%)
25. maj 2026265 kr97 kr (27%)
24. maj 2026362 kr97 kr (37%)
12. maj 2026265 kr13 kr (5%)
9. maj 2026278 kr13 kr (5%)
6. maj 2026265 kr97 kr (27%)
5. maj 2026362 kr97 kr (37%)
24. apr. 2026265 kr30 kr (13%)
23. apr. 2026235 kr25 kr (10%)
20. apr. 2026260 kr25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret