Gå til hovedindhold

Indura Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

InduraSanitetEAN: 5709057169337
Pris fra 13 krtil 62 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
13 kr
Til butik
Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D billede

Produktinformation

Bøjning 90 ° P235GH 3D 26,9X2,3MMDIN 2605/EN 10253-2, CERTIFIKAT 3.1

Produktspecifikationer

Mærke: Indura
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5709057169337
Varenr.: 840357
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Bøjn. 26,9-2,3 mm 90 gr - Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk13 kr13 krKøb
2CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

PriceData har fulgt prisen på Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D i 175 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 79% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Svejsebøjning 26,9-2,3 mm 90gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202613 kr
29. maj 202613,75 kr
25. maj 202613 kr49 kr (79%)
24. maj 202662 kr49 kr (377%)
22. maj 202613 kr
21. maj 202613,75 kr
15. maj 202613 kr
14. maj 202613,75 kr
9. maj 202613 kr
6. maj 202613,75 kr48,25 kr (78%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret