Gå til hovedindhold

Indura Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1

InduraSanitetEAN: 5709057169283
Pris fra 336 krtil 576 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 275 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1
336 kr
Til butik
Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 billede

Produktinformation

Fremstillet af sømløse stålrør Produceret i henhold til EN 10253-1 Kvalitet S235 Certifikat i henhold til EN 10204/2.2 kan medleveres Mål: d: 159,0 mm s: 4,5 mm r: 216,0 mm b: 294 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Indura
Kategori: Bøjninger til Sorte svejste rør
EAN: 5709057169283
Varenr.: 845114
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Bøjn. 159,0-4,5 mm 90 gr - Søml. Kval. S235, EN 10253-1
576 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk336 kr336 krKøb
2CS MEGASTORE DK576 kr615 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1

PriceData har fulgt prisen på Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 576 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Svejsebøjning 159,0-4,5 mm 90gr.. Søml. Kval. S235, EN 10253-1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026336 kr2 kr (1%)
25. maj 2026338 kr238 kr (41%)
24. maj 2026576 kr238 kr (70%)
12. maj 2026338 kr16 kr (5%)
9. maj 2026354 kr16 kr (5%)
6. maj 2026338 kr238 kr (41%)
5. maj 2026576 kr238 kr (70%)
24. apr. 2026338 kr45 kr (15%)
23. apr. 2026293 kr38 kr (11%)
20. apr. 2026331 kr44 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret