Gå til hovedindhold

INDURA Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

INDURASanitetEAN: 5709057169566
Pris fra 33 krtil 65 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 25. maj

Sammenlign priser på Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
33 kr
Til butik
Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D billede

Produktinformation

Bøjning 45 ° P235GH 3D 60,3X2,9MMDIN 2605/EN 10253-2, CERTIFIKAT 3.1

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5709057169566
Varenr.: 217721
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Bøjn. 60,3-2,9 mm 45 gr - Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk33 kr33 krKøb
2CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D

PriceData har fulgt prisen på Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D i 185 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Svejsebøjning 60,3-2,9 mm 45gr. Søml. Kval. P235GH, EN 10253-2 type A, 3D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202633 kr1 kr (3%)
27. maj 202632 kr2 kr (7%)
25. maj 202630 kr35 kr (54%)
24. maj 202665 kr35 kr (117%)
9. maj 202630 kr2 kr (6%)
6. maj 202632 kr33 kr (51%)
5. maj 202665 kr33 kr (103%)
24. apr. 202632 kr12,71 kr (28%)
23. apr. 202644,71 kr14,71 kr (49%)
10. apr. 202630 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret