Gå til hovedindhold

Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PlumHåndrensEAN: 5701684104323
Pris fra 255,14 krtil 2.168 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.912,86 kr (88% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255.14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndrens Plum Super, 3 l plastdåse
-4%255,14 kr
Før 267,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndrens Plum Super, 3 l plastdåse billede

Produktinformation

Håndrens Plum Super

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe og håndrens
EAN: 5701684104323
Varenr.: 557638
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1
267,13 kr
Til butik
Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 billede

Produktinformation

Super Plum Håndrens Håndrens baseret på vegetabilske olier, til effektiv fjernelse af lettere snavs fra hænderne. Special features Baseret på vegetabilske olier Naturligt slibemiddel Genindfedtende effekt Uden parfume og farve Uden opløsende midler Dermat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684104323
Varenr.: 47229109141841
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum Super Plum håndrens 3 liter
356,25 kr
Til butik
Plum Super Plum håndrens 3 liter billede

Produktinformation

Håndrens baseret på vegetabilske olier og naturligt slibemiddel af majskolbegranulat.Uden parfume og opløsende midler.Med genindfedtende effekt.Fjerner effektivt og skånsomt lettere oliesnavs, trykfarve (vandbaseret) og andet snavs fra hænderne.Anvendes p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrens
EAN: 5701684104323
Varenr.: 508081043
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum Super Plum håndrens 3 liter
364 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndrens Super Plum 3 ltr. - (karton á 3 stk.)
2.168 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk255,14 kr255,14 krKøb
2Sikkerhedsgiganten267,13 kr267,13 krKøb
3vvsfittings.dk356,25 kr356,25 krKøb
4Elvvs.dk364 kr364 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.168 kr2.168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PriceData har fulgt prisen på Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 267,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 255,14 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Super Plum Håndrens - 3,0 l plastdåse | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026255,14 kr11,99 kr (4%)
30. maj 2026267,13 kr11,99 kr (5%)
23. maj 2026255,14 kr11,99 kr (4%)
22. maj 2026267,13 kr11,99 kr (5%)
15. maj 2026255,14 kr11,99 kr (4%)
14. maj 2026267,13 kr11,99 kr (5%)
2. maj 2026255,14 kr11,99 kr (4%)
1. maj 2026267,13 kr11,99 kr (5%)
18. apr. 2026255,14 kr11,99 kr (4%)
17. apr. 2026267,13 kr11,99 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret