Gå til hovedindhold

Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PlumHåndrensEAN: 5701684091524
Pris fra 42,81 krtil 64 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 21,19 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.81 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndrens Plum Profi, 250 ml tube
-7%42,81 kr
Før 45,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndrens Plum Profi, 250 ml tube billede

Produktinformation

Håndrens Plum Profi

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Sæbe og håndrens
EAN: 5701684091524
Varenr.: 557634
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1
45,88 kr
Til butik
Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 billede

Produktinformation

Plum Profi Håndrens Meget kraftig håndrens med mild duft til effektiv fjernelse af kraftig snavs fra hænderne. Special features Naturligt slibemiddel Med genindfedtende effekt Mild duft Turkis farve Dermatologisk testet Meget kraftig håndrens med mild duf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5701684091524
Varenr.: 47229108846929
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plum 915 Hndrens Profi, 0,25 liter, tube
59,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Håndrens Profi Tube 250Ml Tube
59,94 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plum Profi håndrens 250 ml, super effektiv håndrens i pastaform
61,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Håndrens profi tube 250ml tube
62,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum Profi håndrens 250 ml, super effektiv håndrens i pastaform
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk42,81 kr42,81 krKøb
2Sikkerhedsgiganten45,88 kr45,88 krKøb
3WATTOO.DK59,5 kr59,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk59,94 kr59,94 krKøb
5vvsfittings.dk61,25 kr61,25 krKøb
6MaintainIt62,5 kr62,5 krKøb
7Elvvs.dk64 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PriceData har fulgt prisen på Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 42,81 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42,81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Plum Profi - 250 ml tube | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202642,81 kr3,07 kr (7%)
30. maj 202645,88 kr3,07 kr (7%)
23. maj 202642,81 kr3,07 kr (7%)
22. maj 202645,88 kr3,07 kr (7%)
15. maj 202642,81 kr3,07 kr (7%)
14. maj 202645,88 kr3,07 kr (7%)
2. maj 202642,81 kr3,07 kr (7%)
1. maj 202645,88 kr3,07 kr (7%)
18. apr. 202642,81 kr3,07 kr (7%)
17. apr. 202645,88 kr3,07 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret