Gå til hovedindhold

Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PlumHåndrensEAN: 5701684101827
Pris fra 141 krtil 239 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 11. maj

Sammenlign priser på Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndrens Super Plum uden parfume til MultiPlum dispenser 1.4 ltr,1,4 ltr/stk
141 kr
Til butik
Håndrens Super Plum uden parfume til MultiPlum dispenser 1.4 ltr,1,4 ltr/stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Plum
Kategori: Håndrens
Farve: 2
Artikel nr.: ABE-6878
EAN: 5701684101827
Varenr.: 9487289
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plum Super håndrens, til dispenser, 1,4 liter
142 kr
Til butik
Plum Super håndrens, til dispenser, 1,4 liter billede

Produktinformation

Plum super håndrens til dispenser, velegnet til olieholdig snavs Håndrens til håndværkere Denne kraftige håndrens indeholder et slibemiddel som hjælper med at rense godt ned i huden. Slibemidlet er lavet af naturligt majskolbegranulat, som ikke er usundt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PLUM
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 1400 ml
EAN: 5701684101827
Varenr.: 881890220
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Håndrens Plum Super, 1,4 l bag in box til Multi-Plum
-5%142,12 kr
Før 149,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1
149,75 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndrens Plum Super 1,4 Liter Mild M/slibekorn
178,44 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plum Super Plum håndrens 1,4 liter, til multiplum system
185 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plum Super Håndrens 1,4ltr.
188,95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Super Plum håndrens 1,4 liter
235 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Håndrens Super Plum 1,4 liter
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2LavprisVærktøj142 kr142 krKøb
3Globaltools.dk142,12 kr142,12 krKøb
4Sikkerhedsgiganten149,75 kr149,75 krKøb
5Hertels Boresko178,44 kr178,44 krKøb
6Elvvs.dk185 kr185 krKøb
7RedOffice Konpap188,95 kr188,95 krKøb
8LavprisVVS235 kr235 krKøb
9BilligVVS DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1

PriceData har fulgt prisen på Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Super Plum Håndrens - 1,4 l Bag-in-box MP | Håndrengøring & pleje | Personlig hygienje | Plum Modul 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026141 kr12 kr (9%)
27. maj 2026129 kr12 kr (9%)
26. maj 2026141 kr12 kr (9%)
22. maj 2026129 kr12 kr (9%)
19. maj 2026141 kr12 kr (9%)
17. maj 2026129 kr3 kr (2%)
11. maj 2026126 kr2 kr (2%)
6. maj 2026128 kr14 kr (10%)
5. maj 2026142 kr14 kr (11%)
30. apr. 2026128 kr14 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret