Gå til hovedindhold

Sundström Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100

SundströmGasmasker og røgmaskerEAN: 7392203105303
Pris fra 106 krtil 162,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 56,5 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Opbevaringsboks sr230
-21%106 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Opbevaringsboks sr230 billede

Produktinformation

Denne innovative opbevaringsløsning, navngivet som beskyttelsesboksen, er designet med henblik på at optimere og forlænge anvendeligheden af halvmasker. Denne boks er afgørende for at sikre, at både masken samt dens filtre forbliver frie for forureninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203105303
Varenr.: 4875
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100
162,5 kr
Til butik
Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske Sundstrøm SR-230 anvendes til opbevaring af Sundström halvmasker og filtre.Boksen beskytter udstyret mod snavs og udefrakommende påvirkninger.SR 230 rummer en halvmaske med kombinationsfilter. Æsken er trekan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
EAN: 7392203105303
Varenr.: 47499128963409

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk106 kr106 krKøb
2Sikkerhedsgiganten162,5 kr162,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 93,5 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 162,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sundstrøm SR-230 opbevaringsboks til halvmaske | | Opbevaring | Sundstrøm SR-100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026106 kr56,5 kr (35%)
30. maj 2026162,5 kr56,5 kr (53%)
23. maj 2026106 kr56,5 kr (35%)
22. maj 2026162,5 kr56,5 kr (53%)
16. maj 2026106 kr
15. maj 2026106,5 kr56 kr (34%)
14. maj 2026162,5 kr56 kr (53%)
2. maj 2026106,5 kr56 kr (34%)
1. maj 2026162,5 kr56 kr (53%)
18. apr. 2026106,5 kr56 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret