Gå til hovedindhold

Sundström Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307

SundströmGasmasker og røgmaskerEAN: 7392203101213
Pris fra 364,9 krtil 525 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 160,1 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364.9 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halvmaske Sundstrøm SR 100 S/M
-18%364,9 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Halvmaske Sundstrøm SR 100 S/M billede

Produktinformation

Denne halvmaske, som er designet med fokus på brugerkomfort og funktionalitet, er fremstillet af højkvalitets silikone. Den er tilgængelig i tre størrelser, hvilket sikrer, at den kan tilpasses forskellige ansigtsformer og -størrelser for at opnå den beds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203101213
Varenr.: 183126
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307
525 kr
Til butik
Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone er den ideelle løsning til at sikre åndedrætsbeskyttelse i forskellige industrier og arbejdsmiljøer. Denne halvmaske er lavet af høj kvalitet silikone og fås i tre forskellige størrel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203101213
Varenr.: 47499128275281

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk364,9 kr364,9 krKøb
2Sikkerhedsgiganten525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 347,48 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 364,9 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Sundstrøm SR-100 halvmaske silikone - Small / Medium | Åndedrætsværn | Halvmaske | SR-307 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026364,9 kr160,1 kr (30%)
30. maj 2026525 kr160,1 kr (44%)
23. maj 2026364,9 kr160,1 kr (30%)
22. maj 2026525 kr160,1 kr (44%)
15. maj 2026364,9 kr160,1 kr (30%)
14. maj 2026525 kr160,1 kr (44%)
2. maj 2026364,9 kr160,1 kr (30%)
1. maj 2026525 kr160,1 kr (44%)
30. apr. 2026364,9 kr160,1 kr (30%)
6. mar. 2026525 kr177,52 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret