Gå til hovedindhold

Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem

SundstrømGasmasker og røgmaskerEAN: 7392203009625
Pris fra 2.146 krtil 3.247,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.101,5 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2146 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Flugthætte SR 77-3 inklusiv filtre, str. M/L
-14%2.146 kr
Før 2.492,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flugthætte SR 77-3 inklusiv filtre, str. M/L billede

Produktinformation

Flugthætte SR 77 3 ABEK1 CO P3 er designet til hurtig og sikker evakuering ved brand eller kemiske udslip. Den kombinerer en filtrerende åndedrætsbeskyttelse med en flammehæmmende hætte og tilbyder effektiv korttidsbeskyttelse mod kulilte, giftige gasser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203009625
Varenr.: 60785
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-77-3 flugthætte ABEK1-CO-P3 - Medium-Large | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem
3.247,5 kr
Til butik
Sundstrøm SR-77-3 flugthætte ABEK1-CO-P3 - Medium-Large | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-77-3 flugthætte Sundstrøm SR-77-3 flugthætte er designet til at give beskyttelse mod farlige gasser og partikler i tilfælde af en brand eller en kemisk emissionsulykke. Hætten er baseret på en Sundström silikone halvmaske, som er monteret i e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203009625
Varenr.: 48126481236305

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk2.146 kr2.146 krKøb
2Sikkerhedsgiganten3.247,5 kr3.247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.740,75 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 3.676,78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.660 kr.

Den nuværende pris på 2.146 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - M-L | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.146 kr1.101,5 kr (34%)
30. maj 20263.247,5 kr1.101,5 kr (51%)
23. maj 20262.146 kr1.101,5 kr (34%)
22. maj 20263.247,5 kr1.101,5 kr (51%)
15. maj 20262.146 kr1.101,5 kr (34%)
14. maj 20263.247,5 kr1.101,5 kr (51%)
7. maj 20262.146 kr1 kr (0%)
2. maj 20262.147 kr1.100,5 kr (34%)
1. maj 20263.247,5 kr755 kr (30%)
30. apr. 20262.492,5 kr755 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret