Gå til hovedindhold

Sundström Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem

SundströmGasmasker og røgmaskerEAN: 7392203009618
Pris fra 2.492,5 krtil 4.798,43 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.305,93 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.373,75 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2492.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Flugthætte SR 77-3 inklusiv filtre, str. S/M
2.492,5 kr
Til butik
Flugthætte SR 77-3 inklusiv filtre, str. S/M billede

Produktinformation

Flugthætte SR 77 3 ABEK1 CO P3 er designet til hurtig og sikker evakuering ved brand eller kemiske udslip. Den kombinerer en filtrerende åndedrætsbeskyttelse med en flammehæmmende hætte og tilbyder effektiv korttidsbeskyttelse mod kulilte, giftige gasser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203009618
Varenr.: 587757
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem
4.798,43 kr
Til butik
Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem billede

Produktinformation

Sundström SR-77-3A Flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske Sundström SR-77-3A er en avanceret flugthætte udviklet til hurtig og sikker evakuering i tilfælde af brand eller kemikalieudslip. Hætten giver effektiv beskyttelse mod kulilte, røg, sod og en lang række...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203009618
Varenr.: 55276768723320

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk2.492,5 kr2.492,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten4.798,43 kr4.798,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem i 155 dage. Laveste pris i perioden er 2.373,75 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 4.798,43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.568 kr.

Den nuværende pris på 2.492,5 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Sundstrøm SR-77-3A flugthætte ABEK1-CO-P3 med taske - S-M | Åndedrætsværn | EN 14387:2004 + A1:2008 | Escape Hood Chem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.492,5 kr2.305,93 kr (48%)
30. maj 20264.798,43 kr2.305,93 kr (93%)
23. maj 20262.492,5 kr2.305,93 kr (48%)
22. maj 20264.798,43 kr2.305,93 kr (93%)
15. maj 20262.492,5 kr2.305,93 kr (48%)
14. maj 20264.798,43 kr2.305,93 kr (93%)
2. maj 20262.492,5 kr2.305,93 kr (48%)
1. maj 20264.798,43 kr2.305,93 kr (93%)
18. apr. 20262.492,5 kr2.305,93 kr (48%)
17. apr. 20264.798,43 kr2.305,93 kr (93%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret