Gå til hovedindhold

Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød

BOSCHVand- og støvsugereEAN: 4242005252411
Pris fra 2.137 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 782 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.124 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2137 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie 4 BWD421POW Støvsuger Sort
2.137 kr
Til butik
Bosch Serie 4 BWD421POW Støvsuger Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie 4 BWD421POW. Maksimal indgangseffekt: 2100 W. Type: Beholder vakuum, Rengøringstype: Tør&våd, Støvbeholder type: Kombi. Vakuum luftfiltrering: HEPA. Produktfarve: Sort, Rød

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BWD421POW
EAN: 4242005252411
Varenr.: 998024172
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød
2.154 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421POW 2100 W cylinder
2.199 kr
Til butik
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421POW 2100 W cylinder billede

Produktinformation

Effektiv våd/tør støvsuger til hjemmetGør rengøringen lettere med Bosch Serie 4 BWD421POW. Den kraftige motor på 2.100 W og HEPA-filtrering giver grundig rengøring på både hårde gulve og tæpper. Den fungerer til både tør- og vådrengøring, så du kan klare hverdagens spild og støv med samme maskine. Et arbejdsområde på 12 m og teleskoprør gør det nemt at nå rundt i hele hjemmet.Komfort og kontrol i hverdagenStøvsugeren har elektronisk, variabel sugestyrke, automatisk ledningsoprul og 9 m ledning for fleksibel brug. Den vaskbare, aftagelige filterløsning og motorbeskyttelsesfilter gør vedligeholdelse enkel. Medfølgende møbelmundstykke hjælper dig med at komme til på polstrede overflader.Type: Cylinderstøvsuger, våd/tørRengøring: Hårdt gulv og tæppeFiltrering: HEPA, filtrerende snavsadskillelseMaks. effekt: 2.100 WStrømkilde: AC, 230 V, 50 HzEffektstyring: Elektronisk, variabelArbejdsradius: 12 mLedningslængde: 9 m, automatisk oprulSlange: FleksibelRørtype: TeleskopiskFilter: Vaskbart og aftageligt, motorbeskyttelsesfilterMøbelmundstykke: InkluderetFarve: SortMål (H × B × D): 49 × 36 × 35 cmVægt: 10,4 kgPakke (H × B × D): 60 × 44 × 40 cm; vægt 14,4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Støvsugere
Vægt: 20.86g
EAN: 4242005252411
Varenr.: 1944845
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421POW 2100 W cylinder
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie 4 BWD421POW Støvsuger Sort
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.137 kr2.137 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.154 kr2.223 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.458 krKøb
5Ultrashop2.919 kr2.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.839 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 3.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.160 kr.

Den nuværende pris på 2.137 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch Serie 4 BWD421POW, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, Kombi, HEPA, Sort, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.137 kr3 kr (0%)
1. jun. 20262.134 kr6 kr (0%)
28. maj 20262.128 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.124 kr9 kr (0%)
20. maj 20262.133 kr4 kr (0%)
18. maj 20262.137 kr4 kr (0%)
16. maj 20262.133 kr4 kr (0%)
15. maj 20262.137 kr7 kr (0%)
14. maj 20262.144 kr33 kr (2%)
13. maj 20262.177 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret