Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid

Bosch GroupVand- og støvsugereEAN: 4242005268863
Pris fra 3.699 krtil 4.129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.146 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch Unlimited Gen2 Serie 8 BBS8214 ledningsfri støvsuger 0,4 l - hvid
3.699 kr
Til butik
Bosch Unlimited Gen2 Serie 8 BBS8214 ledningsfri støvsuger 0,4 l - hvid billede

Produktinformation

Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvidOplev Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8, en støvsuger, der er designet til at opfylde alle dine rengøringsbehov med lethed og effektivitet. Denne innovative stav-/håndstøvsuger har justerbar sugeevne og en forlygtefunktion, der sikrer en grundig rengøring på alle overflader. Med en støvkapacitet på 0,4 liter og et poseløst design kombinerer den bekvemmelighed med ydeevne. Med et Hygiene-luftfilter og PureAir-teknologi sikres det, at ikke kun dine gulve, men også luften i dit hjem forbliver ren. Den drives af et robust 4 Ah lithium-ion-batteri og leverer op til 65 minutters rengøring på en enkelt opladning, der understøttes af en hurtig 4-timers genopladningstid. Pakken leveres komplet med vigtige værktøjer, herunder en 2-i-1 møbelbørste/polstermundstykke og en AllFloor HighPower-børste, der giver en alsidig rengøringsløsning til enhver opgave. Tag imod friheden ved ledningsfri rengøring med Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8, og nyd et renere og sundere hjemmemiljø.GenereltFarve: HvidFiltertype: Hygiejne luft filter, PureAirLedningsfri: JaProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Forlygte, justerbart sugStøvkapacitet: 0.4 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugDiverseInkluderet tilbehør: Mundstykke til polstringfleksibelt sprækkeværktøjAllFloor HighPower-børstedockingstation2 i 1 møbelbørste/polstringsdyseOverensstemmelsesstandarder...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 8g
EAN: 4242005268863
Varenr.: 2165730
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Unlimited Gen2 Serie 8 BBS8214 ledningsfri støvsuger 0,4 l - hvid
3.719 kr
Til butik
Bosch Unlimited Gen2 Serie 8 BBS8214 ledningsfri støvsuger 0,4 l - hvid billede

Produktinformation

Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvidOplev Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8, en støvsuger, der er designet til at opfylde alle dine rengøringsbehov med lethed og effektivitet. Denne innovative stav-/håndstøvsuger har justerbar sugeevne og en forlygtefunktion, der sikrer en grundig rengøring på alle overflader. Med en støvkapacitet på 0,4 liter og et poseløst design kombinerer den bekvemmelighed med ydeevne. Med et Hygiene-luftfilter og PureAir-teknologi sikres det, at ikke kun dine gulve, men også luften i dit hjem forbliver ren. Den drives af et robust 4 Ah lithium-ion-batteri og leverer op til 65 minutters rengøring på en enkelt opladning, der understøttes af en hurtig 4-timers genopladningstid. Pakken leveres komplet med vigtige værktøjer, herunder en 2-i-1 møbelbørste/polstermundstykke og en AllFloor HighPower-børste, der giver en alsidig rengøringsløsning til enhver opgave. Tag imod friheden ved ledningsfri rengøring med Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8, og nyd et renere og sundere hjemmemiljø.GenereltFarve: HvidFiltertype: Hygiejne luft filter, PureAirLedningsfri: JaProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Forlygte, justerbart sugStøvkapacitet: 0.4 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugDiverseInkluderet tilbehør: Mundstykke til polstringfleksibelt sprækkeværktøjAllFloor HighPower-børstedockingstation2 i 1 møbelbørste/polstringsdyseOverensstemmelsesstandarder: VDEEurasianMoroccoUkraineKraftBatteri: LitiumionBatterikapacitet: 4 AhBatterispænding: 18 VDriftsautonomi: 65 min.Fuld opladningstid: 4 timerHovedspænding: 50/60 HzStiktype: EuroStrømtype: Genopladelige batterierMål og vægtBredde: 21.1 cmDybde: 25.2 cmHøjde: 127.7 cmVægt: 3.2 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt (forsendelse): 6 kgProducentgarantiGarantioplysninger: 10 års motorgaranti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 8g
EAN: 4242005268863
Varenr.: 2165730
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid
3.841 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 Støvsuger 0.4liter Hvid
3.842 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 Støvsuger 0.4liter Hvid
4.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
2Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.841 kr3.841 krKøb
4CompuMail DK3.842 kr3.842 krKøb
5Ultrashop4.129 kr4.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.123 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.227 kr.

Den nuværende pris på 3.699 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Bosch Unlimited Gen2 Serie | 8 BBS8214 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20263.699 kr406 kr (10%)
13. maj 20264.105 kr1 kr (0%)
12. maj 20264.106 kr23 kr (1%)
11. maj 20264.129 kr310 kr (8%)
10. maj 20263.819 kr325 kr (9%)
8. maj 20263.494 kr306 kr (10%)
6. maj 20263.188 kr23 kr (1%)
5. maj 20263.211 kr1 kr (0%)
25. apr. 20263.212 kr24 kr (1%)
22. apr. 20263.188 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret