Gå til hovedindhold

Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering

BOSCHVand- og støvsugereEAN: 4242005158768
Pris fra 1.923 krtil 2.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 496 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.862 kr 6. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1923 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie 4 BWD421PET Støvsuger 5liter Sort
1.923 kr
Til butik
Bosch Serie 4 BWD421PET Støvsuger 5liter Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie 4 BWD421PET. Maksimal indgangseffekt: 2100 W. Type: Beholder vakuum, Rengøringstype: Tør&våd, Støvkapacitet: 5 L. Vakuum luftfiltrering: HEPA, Jordadskillelsesmetode: Filtrering, Støjniveau: 85 dB. Produktfarve: Sort, Rød

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BWD421PET
EAN: 4242005158768
Varenr.: 995780077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering
2.039 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421PET, cylinder, 2.100 W
2.399 kr
Til butik
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421PET, cylinder, 2.100 W billede

Produktinformation

Effektiv støvsuger til hjemmetHold gulve og tæpper rene med Bosch Serie 4 BWD421PET. Denne cylinderstøvsuger kan både vådsuge og tørsuge, så du klarer daglig rengøring og spild på hårde gulve og tæpper med samme maskine. Den elektroniske effektregulering og teleskoprøret giver dig kontrol og komfort, mens den fleksible slange gør det let at nå ind i hjørner.Renere luft og nem håndteringStøvsugeren filtrerer udblæsningsluften med HEPA-filtrering, og filteret kan tages ud og vaskes. Med en arbejdsradius på 12 m og 9 m ledning når du langt uden at skifte stikkontakt. Automatisk ledningsoprul, bærehåndtag og park-/opbevaringsfunktion gør den nem at opbevare. Medfølgende møbelmundstykke hjælper på polstrede overflader.Type: Cylinderstøvsuger, våd/tørFarve: Sort/rødMaks. effekt: 2.100 WStrømkilde: 230 V AC, 50 HzEffektregulering: Elektronisk, variabelRør: TeleskopiskSlange: FleksibelLedningslængde: 9 mArbejdsradius: 12 mFiltrering: HEPA, vaskbart og aftageligt filterMotorbeskyttelsesfilter: JaRengøringsunderlag: Tæpper og hårde gulveInkluderet tilbehør: MøbelmundstykkeHøjde: 49 cm, Bredde: 36 cm, Dybde: 35 cmVægt: 10,4 kgPakke: 60 × 44 × 40 cm, 14,4 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Støvsugere
Vægt: 21.12g
EAN: 4242005158768
Varenr.: 1898719
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger våd/tør - Bosch Serie 4 BWD421PET, cylinder, 2.100 W
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.923 kr1.923 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.039 kr2.108 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.862 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 2.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.935 kr.

Den nuværende pris på 1.923 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Beholder vakuum, Tør&våd, 5 L, HEPA, Filtrering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.923 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.920 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.922 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.912 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.917 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.913 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.910 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.905 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.915 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.913 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret