Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid

Bosch GroupEAN: 4242005419593
Pris fra 2.001 krtil 2.539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 538 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.792 kr 9. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2001 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid
2.001 kr
Til butik
Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Ledningsfrie Støvsugere
Farve: 4
Artikel nr.: BGC41XHYG
EAN: 4242005419593
Varenr.: 10177099
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG Støvsuger 2.4liter Hvid
2.002 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger uden pose Bosch Serie 6 ProHygienic BGC41XHYG 2,4 l - hvid
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger uden pose Bosch Serie 6 ProHygienic BGC41XHYG 2,4 l - hvid billede

Produktinformation

Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvidGenereltFarve: HvidFiltertype: UltraAllergy filterProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: BeholderSærlige egenskaber: Vaskbart filterjusterbart sugsensorteknologiergonomisk håndtagQuattroPower systemStøvkapacitet: 2.4 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugIndstilliinger, styringerog indikatorerStyringstype: ElektroniskDiverseInkluderet tilbehør: Mundstykke til hårdt gulvmøbelbørsteXXL-polstringsdyseteleskopisk røromvendelig rulledyseXXL-sprækkedyseLydtryksniveau (SPL): 68 dBOperationsradius: 10 m.KraftHovedspænding: 220 - 240 V / 50/60 HzLedningsopbevaringstype: Automatisk tilbagespolingStiktype: Gardy/KStrømtype: ElnetTilbagetrækkelig ledning: JaVurderet inputstrøm: 700 WMål og vægtBredde: 32.4 cmDybde: 26.7 cmHøjde: 47.4 cmVægt: 8.2 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 39 cmDybde (...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Gulvstøvsugere
Vægt: 9.63g
EAN: 4242005419593
Varenr.: 1868008
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger uden pose Bosch Serie 6 ProHygienic BGC41XHYG 2,4 l - hvid
-9%2.119 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG Støvsuger 2.4liter Hvid
2.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.001 kr2.001 krKøb
2CompuMail DK2.002 kr2.002 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.792 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 2.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.973 kr.

Den nuværende pris på 2.001 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch Serie | 6 ProHygienic BGC41XHYG - Støvsuger - beholder - uden pose - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.001 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.002 kr97 kr (5%)
16. maj 20262.099 kr240 kr (10%)
15. maj 20262.339 kr201 kr (9%)
13. maj 20262.138 kr179 kr (9%)
12. maj 20261.959 kr167 kr (9%)
9. maj 20261.792 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.794 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.793 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.792 kr182 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret