Gå til hovedindhold

Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720134295
Pris fra 125 krtil 209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Dedicated Series Adapter 90Watt
125 kr
Til butik
Akyga Dedicated Series Adapter 90Watt billede

Produktinformation

Akyga Dedicated Series AK-ND-53 - Strømforsyningsadapter - AC 100-250 V - 90 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-ND-53
EAN: 5901720134295
Varenr.: 993933096
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Dedicated Series
180 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort
189 kr
Til butik
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort billede

Produktinformation

Pålidelig strømforsyning til din bærbareAkyga AK-ND-53 er en effektiv strømforsyning til bærbar designet til DELL-computere. Med 90 W udgangseffekt og stabil 19,5 V sikrer den jævn strøm til daglig brug - fra arbejde til studier. Den kompakte, sorte adapter er lavet i robust ABS og har LED-indikator, så du hurtigt kan se driftsstatus.Skabt til indendørs brugAdapteren konverterer AC til DC og leverer op til 4,62 A. Den faste spænding gør den nem at bruge, og den 1,2 m lange kabel længde giver fleksibilitet ved skrivebordet. Effektivitet på 80 % hjælper med at udnytte energien bedre, mens driftsområdet er tilpasset almindelige hjem- og kontormiljøer.Formål: LaptopBrand-kompatibilitet: DELLUdgangseffekt: 90 WUdgangsspænding: 19,5 VUdgangsstrøm: 4,62 AIndgangsspænding: 100–250 VIndgangsstrøm: 2,4 AIndgangsfrekvens: 55 ± 5 HzStrømtype: AC-til-DCJusterbar udgangsspænding: NejEffektivitet: 80 %LED-indikator: JaMateriale: ABSKabellængde: 1,2 mMål (H × B × D): 3,1 × 5,6 × 13,15 cmVægt: 0,254 kgDriftstemp.: 5–50 °CDriftsfugtighed: 0–70 % RHOpbevaringstemp.: 0–70 °COpbevaringsfugtighed: 0–80 % RHLevetid: 100.000 hPakketype: BoksPakkedimensioner (H × B × D): 3,8 × 9 × 19 cmPakkevægt: 303 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.3g
EAN: 5901720134295
Varenr.: 1899162
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK125 kr125 krKøb
2Proshop DK180 kr219 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort

PriceData har fulgt prisen på Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-ND-53, 90 W, 19,5 V, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026125 kr15 kr (11%)
31. maj 2026140 kr69 kr (33%)
27. maj 2026209 kr69 kr (49%)
20. maj 2026140 kr15 kr (12%)
15. maj 2026125 kr64 kr (34%)
9. maj 2026189 kr43 kr (29%)
30. apr. 2026146 kr21 kr (17%)
22. apr. 2026125 kr3 kr (2%)
30. mar. 2026128 kr4 kr (3%)
28. mar. 2026124 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret