Gå til hovedindhold

Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720134905
Pris fra 96 krtil 186 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 17. maj

Sammenlign priser på Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Universal Series 65Watt Strømforsyningsadapter
96 kr
Til butik
Akyga Universal Series 65Watt Strømforsyningsadapter billede

Produktinformation

Akyga Universal Series AK-NU-12 - Strømforsyningsadapter - AC 110-240 V - 65 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-NU-12
EAN: 5901720134905
Varenr.: 993933140
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort billede

Produktinformation

Fordele ved strømforsyning til bærbarAkyga AK-NU-12 er en pålidelig strømforsyning til bærbar til brug indendørs. Den leverer op til 65 W og er velegnet, når du skal have stabil strøm fra en AC-stikkontakt til din laptop. Det kompakte, sorte design gør den nem at have med i tasken, og den faste konstruktion sikrer solid daglig brug.Til hvem og hvornår?Denne oplader er et godt valg til studerende og professionelle, der ønsker en enkel og funktionel strømforsyning til laptop. Den arbejder ved en omgivelsestemperatur på 5–50 °C og passer ind i hjemmet, på kontoret eller i studiet.Produkttype: Oplader til bærbar (indendørs)Farve: SortStrømkilde: ACMaks. effekt: 65 WIndgangsstrøm: 1 AIndgangsfrekvens: 50–60 HzIndgangsspænding: 18,5 / 19 / 19,5 / 20 VUdgangsspænding: 1,0–3,5 VDriftstemperatur: 5–50 °CMål: 2,7 × 4,9 × 9,5 cm (H × B × D)Vægt: 0,323 kgPakke: Boks, 1 stk., 9,2 × 19 × 3,8 cm; 0,372 kgBæredygtighed: RoHS...

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.34g
EAN: 5901720134905
Varenr.: 1913520
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.34g
EAN: 5901720134905
Varenr.: 1913520
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Zasilacz uniwersalny AK-NU-12 do notebooka (
186 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK96 kr96 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Vivas DK179 kr258 krKøb
4Proshop DK186 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort

PriceData har fulgt prisen på Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Strømforsyning til bærbar - Akyga AK-NU-12, 65 W, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202696 kr1 kr (1%)
17. maj 202695 kr3 kr (3%)
16. maj 202698 kr3 kr (3%)
15. maj 202695 kr1 kr (1%)
29. apr. 202696 kr19 kr (17%)
22. apr. 2026115 kr5 kr (5%)
28. mar. 2026110 kr13 kr (13%)
22. mar. 202697 kr19 kr (16%)
1. mar. 2026116 kr5 kr (5%)
28. feb. 2026111 kr13 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret