Gå til hovedindhold

Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720134509
Pris fra 109 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Dedicated Series Adapter 65Watt
109 kr
Til butik
Akyga Dedicated Series Adapter 65Watt billede

Produktinformation

Akyga Dedicated Series AK-ND-55 - Strømforsyningsadapter - AC 100-250 V - 65 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-ND-55
EAN: 5901720134509
Varenr.: 993960311
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Dedicated Series
121 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort billede

Produktinformation

Stabil laptop strømforsyning til hverdagsbrugAkyga AK-ND-55 er en pålidelig 65 W laptop strømforsyning til ASUS-computere. Med 19 V udgangsspænding og 3,42 A leverer den stabil strøm til arbejde, studie og streaming. Den kompakte, sorte adapter er velegnet til indendørs brug og er nem at have med i tasken.Design og sikkerhedHuset er i ABS-plast og har LED-indikator for drift. Strømforsyningen beskytter mod kortslutning, undervolt, overstrøm og overeffekt. Den medfølgende DC-kabel er 1,2 m, så du får fleksibilitet ved skrivebordet.Mærke: AkygaKompatibilitet: ASUS laptopsUdgangseffekt: 65 WUdgangsspænding: 19 VUdgangsstrøm: 3,42 AIndgangsspænding: 100 – 250 VIndgangsstrøm: 2,4 AIndgangsfrekvens: 55 ± 5 HzVirkningsgrad: 80 %Strømtype: AC-til-DCJusterbar udgang: NejBeskyttelser: Kortslutning, undervolt, overstrøm, overeffektAnvendelse: IndendørsLevetid: 100.000 tKabellængde: 1,2 mFarve: SortMateriale: ABSLED-indikator: JaMål: 3,0 × 4,9 × 11,4 cm (H × B × D)Vægt: 0,200 kgDriftstemp.: 5 – 50 °COpbevaringstemp.: 0 – 70 °CRelativ luftfugtighed, drift: 0 – 70 %Relativ luftfugtighed, opbevaring: 0 – 80 %Pakketype: BoksPakkemål: 3,8 × 9,2 × 19,0 cmPakkevægt: 0,249 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.24g
EAN: 5901720134509
Varenr.: 1889100
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK109 kr109 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort

PriceData har fulgt prisen på Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Laptop strømforsyning 65 W - Akyga AK-ND-55 til ASUS, 19 V, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026109 kr1 kr (1%)
22. maj 2026108 kr1 kr (1%)
18. maj 2026109 kr1 kr (1%)
15. maj 2026108 kr13 kr (11%)
6. maj 2026121 kr12 kr (11%)
4. maj 2026109 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026109 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret