Gå til hovedindhold

Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten

Kids by FriisSparegriseEAN: 5704653003580
Pris fra 143,96 krtil 179,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 5. maj

Sammenlign priser på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.96 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kids by Friis Stjernetegn - Vægten
-20%143,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids by Friis Stjernetegn - Vægten billede

Produktinformation

Stjernetegn med søde og personlige tekster. Med sparebøsse funktion.

Produktspecifikationer

Kategori: BØRNEVÆRELSET, Tilbud
EAN: 5704653003580
Varenr.: shopify_ZZ_15471260565877_55970587410805
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten
-19%146 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten billede

Produktinformation

De flotte og søde stjernetegn fra Kids By Friis er helt perfekte som dåbsgave eller fødselsdagsgave - til store og små! De 12 stjernetegn er udstyret med en smart sparebøssefunktion og tekster, som kendetegner hver af de 12 stjernetegn. Vægten: 23 septem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704653003580
Varenr.: FR22246
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stjernetegns sparebøsse, Vægten, Kids by Friis
179 kr
Til butik
Stjernetegns sparebøsse, Vægten, Kids by Friis billede

Produktinformation

Denne charmerende sparebøsse fra Kids by Friis er designet med inspiration fra stjernetegne. Med sit søde og detaljerede udtryk er den en perfekt personlig gave til barnet, der er født under dette stjernetegn. På forsiden er der indgraveret karaktertræk,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Barnedåbsgave
EAN: 5704653003580
Varenr.: FR22246
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Sparebøsse - 6x6x14 cm - Vægten
179,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stjernetegn, vægten
179,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stjernetegn, vægten
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn143,96 kr143,96 krKøb
2Rikki Tikki Shop146 kr146 krKøb
3C.Centrum179 kr179 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
5Pixizoo DK179,95 kr179,95 krKøb
6BabySam DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten

PriceData har fulgt prisen på Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten i 181 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 143,96 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Kids by Friis - Stjernetegn, sparebøsse vægten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026143,96 kr15,99 kr (10%)
29. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
28. maj 2026179 kr19,05 kr (12%)
24. maj 2026159,95 kr19,05 kr (11%)
23. maj 2026179 kr19,05 kr (12%)
17. maj 2026159,95 kr13,95 kr (10%)
10. maj 2026146 kr13,95 kr (9%)
9. maj 2026159,95 kr13,95 kr (10%)
6. maj 2026146 kr3 kr (2%)
5. maj 2026143 kr36 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret